UA | RU
16 березня 2020, 13:28 64

Львівщина: 8 людей перевіряють на коронавірус

У Львівській обласній інфекційній лікарні перебувають вісім пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями, в яких підозрюють коронавірус
У Львівській обласній інфекційній лікарні перебувають вісім пацієнтів з гострими респіраторними захворюваннями, в яких підозрюють коронавірус
Фото ілюстративне

Про це сьогодні, 16 березня, повідомив в.о.директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько, інформує RegioNews із посиланням на видання Syla.news.

"Одна особа з Дрогобицького району, одна – з Перемишлянського. Всі решта – зі Львова", – повідомив він.

Аналізи для підтвердження чи спростування вже скеровані до Києва. І результатів варто очікувати протягом двох діб.

З інфекційної лікарні вивільнять усіх інших пацієнтів. Цю лікарню переведуть у монопрофільний стаціонар для лікування пацієнтів з коронавірусом. Так само буде у 8 клінічній лікарні та в госпіталі у Винниках.

"Всі медичні заклади, де будуть пацієнти з коронавірусом або з підозрою на коронавірус, буде охороняти поліція", – зазначив чиновник.

Швидка буде обслуговувати пацієнтів з невідкладними станами: інсульти, інфаркти, пологи, травма та політравма. А також тих, у кого є підозра на коронавірус. Вся консультативна допомога, в тому числі і флюорографія, профогляди, платні послуги – припинені на час дії карантину, попередив Васько.

Нагадаємо, в Тернопільській області в інфекційне відділення лікарні з підозрою на коронавірус госпіталізували жінку, яка приїхала з Іспанії, а у Львові четверо осіб.

Львівщина: визначили бази обсервації для пацієнтів з ГРЗ, що повернулися з-за кордону. Госпітальні бази першої, другої лінії та резервні.

На Львівщині запроваджують суворий карантин. Пропонують обмежити пересування населення, роботу закладів громадського зарчування, переглянути розклад руху транспорту тощо.

Львів та Одеса закривають всі магазини, крім продуктових і аптек. З понеділка, 16 березня, будуть закриті всі заклади торгівлі.

З 16 березня з 00:01 в Україні на 2 тижні заборонено в’їзд іноземним громадянам, які не мають права на постійне або тимчасове проживання.

З 17 березня Україна закриває пасажирське авіасполучення через пандемію коронавірусу у світі.

Уряд України ввів карантин по всій країні через спалах коронавірусу в світі. З 12 березня до 3 квітня у всіх закладах середньої, дошкільної та позашкільної освіти зупинено навчальний процес.

Більше по темі Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється).

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews