UA | RU
16 березня 2020, 12:41 33

Львівщина: визначили бази обсервації для пацієнтів з ГРЗ, що повернулися з-за кордону

Госпітальні бази першої, другої лінії та резервні
Госпітальні бази першої, другої лінії та резервні
Фото: Центр громадського здоров'я

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на сторінку голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького у facebook.

Перелік закладів для надання медичної допомоги пацієнтам з ознаками гострих респіраторних захворювань, що повернулися з країн із зареєстрованими випадками COVID-2019, затвердили на позачерговому засіданні обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розміщення хворих осіб буде проводитися по мірі заповнення закладів. Перелік нижче.

База для обсервації КЗ ЛОР "Львівський обласний протитуберкульозний санаторій" (КНП ЛОР "Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр").

Госпітальна база І-лінія - КНП ЛОР "Львівська обласна інфекцiйна клінічна лiкарня".

Госпітальні бази ІІ-лінії: КНП ЛОР "Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих ім. Ю.Липи" та КНП "8-ма міська клінічна лікарня м. Львова".

Резервні госпітальні бази (міжрайонні підрозділи): КНП "Кам`янка-Бузька центральна районна лікарня", КНП "Стебницька міська лікарня", КНП "Стрийська центральна міська лікарня", КНП "Яворівська центральна районна лікарня", КНП "Сокальська центральна районна лікарня", КНП "Рудківська лікарня", КНП ЛОР "Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр".

Нагадаємо, на Львівщині запроваджують суворий карантин. Пропонують обмежити пересування населення, роботу закладів громадського зарчування, переглянути розклад руху транспорту тощо.

Львів та Одеса закривають всі магазини, крім продуктових і аптек. З понеділка, 16 березня, будуть закриті всі заклади торгівлі.

16 березня з 00:01 в Україні на 2 тижні заборонено в’їзд іноземним громадянам, які не мають права на постійне або тимчасове проживання.

З 17 березня Україна закриває пасажирське авіасполучення через пандемію коронавірусу у світі.

Уряд України ввів карантин по всій країні через спалах коронавірусу в світі. З 12 березня до 3 квітня у всіх закладах середньої, дошкільної та позашкільної освіти зупинено навчальний процес.

Більше по темі Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється).

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews