UA | RU
18 березня 2020, 17:12 143

У Києві пенсіонер потрапив до лікарні з коронавірусом

У Києві військовий пенсіонер Міністерства оборони України потрапив до лікарні із підозрою на наявність вірусу COVID-19
У Києві військовий пенсіонер Міністерства оборони України потрапив до лікарні із підозрою на наявність вірусу COVID-19
Фото: facebook

Про це повідомляється у Facebook Командування Медичних сил Збройних сил України, передає RegioNews.

Зазначається, що 17 березня він звернувся до Національного військово-медичного клінічного центру зі скаргами на стан здоров’я.

Пацієнт повідомив, що контактував зі своїм другом, у якого начебто було ГРЗ, і до якого нещодавно приїздили діти, які мешкають закордоном.

Один із експрес-тестів на вірус COVID-19 дав позитивний результат.

Хворого ізольовано у спеціальному боксі клініки інфекційних захворювань Національного військово-медичного клінічного центру, встановлюється коло можливих контактних осіб.

Повідомляється, що у нього взято біологічні проби, які відправлено до Київського міського лабораторного центру, результати будуть відомі упродовж трьох робочих днів.

Пацієнт перебуває під постійним медичним наглядом з дотриманням суворого протиепідемічного режиму, надається симптоматичне лікування, його стан здоров’я задовільний.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, у народного депутата України Сергія Шахова підтвердили зараження коронавірусною інфекцією COVID-19.

На час карантину народним депутатам можуть працювати поза межами сесійної зали. Відповідний законопроєкт щодо дистанційного голосування уже готують.

Станом на 17 березня в Україні лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них 2 летальних.

11 березня Кабмін ввів карантин в усіх областях з 12 березня по 3 квітня. В Києві заборонили масові заходи, вчитись будуть дистанційно, а пробне ЗНО хочуть перенести.

16 березня в Україну перестали пускати іноземців і закрили близько сотні пунктів пропуску, а з 17 березня Україна закриває пасажирське авіасполучення через пандемію коронавірусу у світі.

З 17 березня "Укрзалізниця" припиняє міжнародне пасажирське сполучення до кінця періоду загальнонаціонального карантину в Україні.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram