UA | RU
11 березня 2020, 14:53

Заборона кіносеансів і скринінг відвідувачів кафе: що зміниться через карантин у столиці

В Києві заборонили масові заходи, вчитись будуть дистанційно, а пробне ЗНО хочуть перенести
В Києві заборонили масові заходи, вчитись будуть дистанційно, а пробне ЗНО хочуть перенести
Фото: flickr

Про це в інтерв'ю Радіо НВ розповів перший заступник голови Київської міської держадміністрації Микола Поворозник, передає RegioNews.

"З завтрашнього дня... рекомендовано закрити всі навчальні заклади — від дошкільних до університетів — всіх форм власності і всіх видів (ПТУ, коледжі тощо). Що стосується учнів випускних класів, зараз йдуть консультації на рівні Міністерства освіти в частині можливого перенесення термінів, в першу чергу, пробних тестів, які мали відбутися 21−25 березня", — повідомив Поворозник.

За його словами, кафе і ресторани працюватимуть в звичайному режимі, але столична влада рекомендує здійснювати перевірку відвідувачів на наявність симптомів хвороби. Також до кінця березня призупиняють роботу торгові центри і кінотеатри.

Поворозник зазначив, що спортивні заходи, в тому числі змагання національного масштабу будуть проходити без глядачів, а вартість вже придбаних квитків на скасовані заходи буде компенсовано.

"Віталій Кличко як мер звертався до роботодавців, щоби зробили більш гнучкий робочий графік для людей, які мають маленьких дітей, враховуючи те, що дошкільні навчальні заклади не працюватимуть", — повідомив він.

Чиновник нагадав, що план заходів на випадок епідемії коронавірусу в Києві був розроблений місяць тому. Якщо поширення інфекції набуде неконтрольованих масштабів, також може бути обмежена робота громадського транспорту в Києві.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, голова Верховної Ради Дмитро Разумков наполегливо рекомендує народним депутатам скасувати закордонні відрядження у зв’язку з поширенням коронавірусу у світі.

Уряд України ввів карантин по всій країні через спалах коронавірусу в світі. Влада столиці також з 12 березня запровадила обмеження.

Частину пунктів пропуску на державному кордоні України можуть тимчасово закрити у випадку погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Також Кабмін виділяє на боротьбу з коронавірусом 100 мільйонів гривень.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
У Чернівцях СБУ провела обшук у зятя митрополита Лонгина: що відомо
14 травня 2026, 12:54
На Дніпропетровщині група осіб напала на двох братів, один у тяжкому стані
14 травня 2026, 12:44
"Мадяр": Росія копіює українську модель Сил безпілотних систем
14 травня 2026, 12:29
Масштабна ДТП на Львівщині: на трасі зіткнулися п’ять авто
14 травня 2026, 12:20
У Кропивницькому учень поранив однокласника ножем у школі
14 травня 2026, 11:53
У Києві кількість загиблих через масовану атаку зросла до трьох
14 травня 2026, 11:41
Понад 15 тисяч цивільних українців загинули від початку вторгнення РФ
14 травня 2026, 11:34
У Харкові затримали агента ФСБ, який разом із дружиною коригував удари по місту
14 травня 2026, 11:26
Ґвалтував доньку та продавав відео в даркнеті: жителя Дніпра відправили за ґрати
14 травня 2026, 11:14
У Сумах поблизу зупинки чоловік підірвався на гранаті
14 травня 2026, 10:57