UA | RU
16 березня 2020, 18:45 44

Тернопіль заборонив ввезення товарів з Чернівецької та Житомирської областей

З 17 березня у Тернополі вводять обмеження на роботу закладів громадського зарчування, масових заходів за участю 10 чоловік і більше тощо
З 17 березня у Тернополі вводять обмеження на роботу закладів громадського зарчування, масових заходів за участю 10 чоловік і більше тощо
Фото ілюстративне

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на сторінку Тернопільського штабу для боротьби з коронавірусом.

Сьогодні, о 16 березня, під час засідання оперативного штабу по боротьбі з коронавірусом прийняли рішення заборонити ввезення товарів з території Чернівецької та Житомирської області через введення у цих регіонах надзвичайного стану.

Заборонено роботу кінотеатрів, театрів, бібліотек, музеїв, навчання у приватних закладах та танцювальних колективах, роботу лазні, салонів краси, перукарень, спортзалів, барів, кафе, дискотек та пабів.

У Тернополі заборонена робота торгово-розважальних центрів крім продуктових магазинів на їх території. Власники магазинів мають забезпечити генеральне прибирання та провести ревізію вентиляційних систем, а також забезпечити швидкий розрахунок покупців та провести упакування всіх відкритих продуктів харчування. Крім того, на касі можна обслуговувати тільки 5 покупців, відстань між якими має бути один метр.

Працівники громадського транспорту та торгової сфери мають перебувати у масках та рукавичках.

Наживо: чи закриють ринки, торгово-розважальні центри у Тернополі?

Наживо: чи закриють ринки, торгово-розважальні центри у Тернополі? Вирішать на засіданні Тернопільського штабу для боротьби з коронавірусом

Опубліковано Тернопільський штаб для боротьби з коронавірусом Понеділок, 16 березня 2020 р.

Нагадаємо, Львів та Одеса закривають всі магазини, крім продуктових і аптек. З понеділка, 16 березня, будуть закриті всі заклади торгівлі.

В Ужгороді працюватимуть лише продуктові, аптеки та АЗС. Для профілактики коронавірусу тимчасово закриють всі об'єкти загального користування, за порушення накладатимуть штрафи

В Івано-Франківську закривають усе, крім аптек, продуктових и АЗС, транспорт - обмежать. Задля профілактики поширенню коронавірусу в місті вводять низку обмежень.

Коронавірус у Чернівцях: аптекам і продуктовим магазинам пропонують працювати цілодобово, а кафе і бари закрити. Продуктові супермаркети мають забезпечити роботу усіх кас і облаштувати станції гігієни рук.

16 березня з 00:01 в Україні на 2 тижні буде заборонено в’їзд іноземним громадянам, які не мають права на постійне або тимчасове проживання.

З 17 березня Україна закриває пасажирське авіасполучення через пандемію коронавірусу у світі.

Уряд України ввів карантин по всій країні через спалах коронавірусу в світі. З 12 березня до 3 квітня у всіх закладах середньої, дошкільної та позашкільної освіти зупинено навчальний процес.

Більше по темі Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється).

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews