UA | RU
29 січня 2021, 21:01 1101

Депутатам-"слугам" видають іменні бюлетені з питанням "за або проти виключення Дубінського", - ЗМІ

За задумом, Дубінський не дізнається, хто голосував проти
За задумом, Дубінський не дізнається, хто голосував проти
Фото з відкритих джерел

Після звинувачень у маніпуляціях через голосування в мобільному додатку, керівництво фракції застосувало іншу технологію.

Про це повідомили джерела "Страны", передає RegioNews.

Процес голосування з "питання виключення Дубінського за новою методикою" курирують керівники депутатських груп.

Курирують процес керівники депутатських груп. Таку методику керівництво фракції застосувало після численних звинувачень у маніпуляціях і збурень через голосування в мобільному додатку, в якому багато хто взагалі не голосували. А це голосування ніби як не анонімне, але прізвища знає тільки керівництво. Тобто, за задумом, Дубінський не дізнається, хто голосував проти і не буде "наздоганяти". Результати голосування оголосять у понеділок на фракції. Хоча не дуже зрозуміло як перевірити достовірність підрахунку. Припускаю, що на засіданні фракції вимагатимуть повторити голосування, щоб усім було видно хто голосував, - повідомило джерело.

Як повідомлялося сьогодні, за виключення Дубінського з фракції проголосували 100 "слуг народу".

Нагадаємо, 11 січня США ввели санкції проти Дубінського та ще шести громадян України за втручання у вибори. Їх ввели проти осіб, причетних до публікації "плівок Байдена".

Через тиждень Дубінський заявив, що не буде виходити з фракції "Слуга народу" через санкції .

На засіданні фракції 25 січня Зеленський заборонив Дубінському ним прикриватися. Дубінський відмовився від пропозиції президента вийти з фракції, щоб не підставляти "Слугу народу".

Після цього Дубінський висловив упевненість, що його виключення з фракції призведе до розвалу політсили і наполягає на особистій зустрічі з президентом.

Вчора стало відомо, що у Зеленського вважають, що для виключення Дубінського з фракції вистачить голосів. Веніславський заявив, що санкції проти Дубінського є цілком обґрунтованими.

Як стало відомо напередодні, депутати фракції "Слуги народу" почали збирати підписи за виключення Олександра Дубинського. Воно триватиме добу. Проміжні результати голосування не видно.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook