UA | RU
18 березня 2020, 12:45 20

Зупинки, під'їзди, вулиці: як дезінфікують Львів

На вулицях Львова продовжують працювати порохотяги, сформовано графік миття з дезінфікуючими засобами зупинок, лавок та місць масового користування
На вулицях Львова продовжують працювати порохотяги, сформовано графік миття з дезінфікуючими засобами зупинок, лавок та місць масового користування
Фото: Львівська міська рада

Комунальні служби дезінфікують місто, інформує RegioNews із посиланням на Львівську міську раду.

"Комунальні служби миють вулиці, тротуари, зупинки, лавки. Сформовано графік миття з дезінфікуючими засобами. Продовжують працювати порохотяги. А районні адміністрації забезпечують миття під’їздів у житлових будинках", - повідомила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Щодня проводиться дезінфекція і миття транспорту. Усі роботи з ремонту вулиць, тротуарів виконують у звичному режимі.

Аби запобігти поширенню респіраторних захворювань в усіх адміністративних і комунальних закладах встановили антисептики для рук .

На "Гарячій лінії міста Львова" діє окрема лінія, куди люди можуть зателефонувати та отримати всю необхідну інформацію щодо гострого респіраторного захворювання, зокрема щодо коронавірусу. Інформацію надає лікар-інфекціоніст.

Сімейні лікарі Львова виїжджають на виклики додому до тих пацієнтів, які мають високу температуру тіла — більше 38 градусів.

У Львові закрили всі магазини, крім продуктових і аптек з 16 березня.

Хроніки українського карантину: Львів – насторожений до світу З 17 березня в Україні оголошено карантин і заборонені масові заходи.

Коронавірус у Львові: станом на 18 березня у Львові є 24 людини, госпіталізовані з підозрою на коронавірус.

В Україні закривають вокзали. З 18 березня усі залізничні вокзали в країні будуть зачинені, каси для повернення квитків працюватимуть.

Більше по темі Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється).

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews