UA | RU
16 березня 2020, 17:32 25

Понад 60 українців, які "застрягли" на кордоні з Польщею, повернули додому

У ніч із 14 на 15 березня Польща закрила кордони на в'їзд для іноземців. Припинене міжнародне повітряне та залізничне сполучення
У ніч із 14 на 15 березня Польща закрила кордони на в'їзд для іноземців. Припинене міжнародне повітряне та залізничне сполучення
Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України у Facebook

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на сторінку Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України-Західний кордон у Facebook.

Консульством України в Республіці Польща у Любліні надано автобус, щоб доставити українців з пункту пропуску "Дорогуськ" до пункту пропуску "Ягодин".

Прикордонники організували взаємодію з місцевими органами влади та громадськими активістами, які надають транспортні засоби для повернення українців з території Польщі.

За сьогоднішній день понад 60 українців, які "застрягли" на польській стороні, повернулися додому. Ця робота триває і надалі.

Нагадаємо, Словаччина, Молдова, Польща, Чехія вводять тимчасове обмеження на в'їзд, Болгарія оголосить список країн, чиїх громадян не будуть пускати в країну.

Укрзалізниця скасовує потяги до Польщі.У ніч з 14 на 15 березня призупиняється пасажирське залізничне сполучення з Польщею.

16 березня з 00:01 в Україні на 2 тижні буде заборонено в’їзд іноземним громадянам, які не мають права на постійне або тимчасове проживання.

З 17 березня Україна закриває пасажирське авіасполучення через пандемію коронавірусу у світі.

Уряд України ввів карантин по всій країні через спалах коронавірусу в світі. З 12 березня до 3 квітня у всіх закладах середньої, дошкільної та позашкільної освіти зупинено навчальний процес.

Більше по темі Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється).


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook