UA | RU
19 травня 2021, 14:25

Рада провалила створення ТСК у справі "вагнерівців”

Фото: із відкритих джерел

Верховна Рада під час засідання провалила голосування за створення Тимчасової слідчої комісії (ТСК) із розслідування справи “вагнерівців”

Про це стало відомо із трансляції засідання парламенту, передає RegioNews.

Рада розглядала питання за скороченою процедурою. Постанову №4105 підтримали лише 97 народних депутатів.

Для створення комісії необхідно було отримати 150 голосів.

Її підтримали лише 12 народних обранців від правлячої фракції "Слуга народу”.

Тимчасова слідча комісія мала провести перевірку оприлюднених у ЗМІ фактів можливої причетності українських ТОП-чиновників до зриву спецоперації.

Нагадаємо, журналіст Юрій Бутусов у серпні 2020 року заявив, що глава ОП Андрій Єрмак зірвав операцію СБУ по затриманню "вагнерівців”, і у вересні суд зобов’язав СБУ розслідувати можливу держзраду Єрмака.

Також ДБР розслідувала декілька справ по зриву спецоперації з затримання "вагнерівців" - їх відкрили після появи інформації в ЗМІ, а СБУ відкрила справу за фактом зриву "вагнерівської” спецоперації.

Виконуючий обов’язки керівника Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов повідомив, що в рамках розслідування зриву спецоперації із затримання членів ВПК "Вагнер" було допитано керівника Офісу президента Андрія Єрмака.

Також колишній перший заступник голови СБУ Дмитро Нескоромний розповів, через кого стався витік інформації щодо операції "Вагнер", яку проводили українські спецслужби.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Серія ударів БПЛА по Харкову: Терехов підтвердив три вибухи
05 грудня 2025, 07:02
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10