UA | RU
13 січня 2021, 21:52

У Польщі продовжили на три місяці арешт ексглави "Укравтодору" Новака

Влітку 2020 року його затримали за підозрою в корупції
Влітку 2020 року його затримали за підозрою в корупції
Фото: із відкритих джерел

Окружний суд Варшави продовжив на три місяці арешт для колишнього голови "Укравтодору" Славомира Новака.

Про це повідомляє Польське радіо, передає RegioNews.

В обґрунтуванні продовження арешту сказано, що докази, які були представлені в заяві прокурора, вказують на високу ймовірність вчинення Новаком усіх дій, яких стосується обвинувачення.

Суд поділяє нашу думку щодо ймовірного шахрайства, а також стосовно загрози суворого покарання позбавленням волі”, – заявив прокурор Ян Дрелєвський.

Славомир Новак з 2011 по 2013 рік очолював Міністерство транспорту і водного господарства Польщі, а з жовтня 2016 до жовтня 2019 був виконувачем обов’язків голови "Укравтодору".

Нагадаємо, 20 липня у Польщі Центральне антикорупційне бюро затримало колишнього главу "Укравтодору" Славоміра Новака за підозрою в корупції.

Пізніше НАБУ і САП спільно з Центральним антикорупційним бюро Польщі провели обшуки в Києві та Львові.

21 липня, у прокуратурі Варшави висунули офіційні звинувачення колишньому керівнику "Укравтодору" Славоміру Новаку.

30 липня НАБУ повідомило підозру шостому фігуранту справи про корупцію Новака, це власник українських фірм, що працюють у сфері дорожнього будівництва.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Вбивство військового ТЦК у Львові: Мінветеранів з'ясовує всі обставини
05 грудня 2025, 12:41
Переписувалась із фсб-шником: жителька Краматорська "зливала" росіянам дані ЗСУ
05 грудня 2025, 12:30
Україна повернула ще 18 дітей з окупації, наймолодшому – лише 2 роки
05 грудня 2025, 12:15
На Київщині невідомі розкидали отруту для собак – поліція шукає причетних
05 грудня 2025, 11:58
Стало відомо, хто є основним претендентом на посаду очільника Офісу Президента
05 грудня 2025, 11:50
Офіційно: співак Тарас Тополя подав позов про розлучення з дружиною
05 грудня 2025, 11:45
Житель Київщини зберігав у себе вдома боєприпаси та наркотики
05 грудня 2025, 11:42
Український плавець оновив 22-річний національний рекорд на дистанції 100 м батерфляєм
05 грудня 2025, 11:36
На Тернопільщині жінку ошукали через фейкову "зимову підтримку" на 26 тисяч грн
05 грудня 2025, 11:15
На Львівщині в ДТП травмувався 14-річний мотоцикліст
05 грудня 2025, 10:52