UA | RU
12 листопада 2020, 18:05 24

Влада Чернігова заявила, що буде пом’якшувати, а не посилювати карантин

12 листопада 2020, 18:05 24
У Чернігові також не хочуть запроваджувати жорсткий карантин на вихідних
У Чернігові також не хочуть запроваджувати жорсткий карантин на вихідних
Фото: УНІАН

Якщо буде така можливість, Чернігів не буде виконувати рішення Кабінету Міністрів про карантин вихідного дня.

Про це заявив заступник мера Чернігова Олександр Ломако в ефірі каналу "Україна 24", передає RegioNews.

За його словами, нові обмеження не вплинуть на динаміку захворюваності, але можуть зашкодити бізнесу.

Уже традиційно ми про рішення уряду дізнаємося з новин, а самого документу ми досі не бачили. Якщо в рішенні уряду буде можливість ухвалювати рішення самостійно, то, звичайно, ми вважаємо, що ці карантинні обмеження, крім шкоди бізнесу, вони нічого не змінять, бо захворюваність навряд чи від цього суттєво зміниться", - сказав Ломако.

Він додав, що міська влада хоче підтримати бізнес.

Тому якщо посадові особи міськради або спецкомісії матимуть можливість не вводити цих обмежень, то в Чернігові ми будемо на стороні бізнесу і здорового глузду. Ми нічого не будемо запроваджувати, ба більше, будемо пом’якшувати, якщо у нас будуть можливості це робити", - зазначив чиновник.

Нагадаємо, 11 ноября Кабинет министров одобрил решение о введении жесткого карантина выходного дня в Украине с 14 ноября – с 00:00 субботы до 00:00 понедельника. Мэр Ивано-Франковска выступил против карантина выходного дня и назвал эту меру "половинчатым решением"

Городской голова Львова Андрей Садовый раскритиковал решение правительства о введении в Украине карантина выходного дня и заявил, что Львов отказывается его выполнять.

Мэр Николаева Сєнкевич также выступил против введения карантина выходного дня. Мэр Черкасс Бондаренко также заявил, что не будет вводить карантин выходного дня.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews