UA | RU
14 вересня 2020, 11:27

Богдан прийшов на допит до ДБР і пообіцяв "називати прізвища"

Перед допитом він назвав слідчих шахраями
Перед допитом він назвав слідчих шахраями
Фото: Facebook

Колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан у понеділок прийшов на допит до Державного бюро розслідувань.

Про це повідомляє Gazeta.ua, передає RegioNews.

Він заявив журналістам, що перед інтерв’ю "знав, чим все закінчиться, але не думав, що так швидко”, і додав, що не знає, по якій справі його викликали правоохоронці.

Хочу поговорити зі слідчим, чому все таки мене викликали. На сайті ДБР було повідомлення, що мене викликають щодо мого інтерв'ю і відомостей, які я там оголосив. Але сама справа, по якій мене викликають, була зареєстрована 19 серпня. У той момент, коли інтерв'ю ще не існувало. Відповідно, це певного роду шахрайство працівників ДБР", - заявив Богдан.

Він назвав виклик на допит за результатами інтерв'ю способом залякування і переслідування шляхом відкриття кримінальних справ.

Також Богдан заявив, що розповість слідству інформацію про зрив операції із затримання "вагнерівців”, і що буде "називати прізвища”.

Домовленості з росіянами, підписані Єрмаком... про їх наявність уже знають всі. А домовленості щодо інших пунктів, мені відомо, що такі домовленості є", - сказав Богдан.

Колишній соратник президента також повідомив, що буде ходити на всі допити і не виключив своєї появи в політиці, якщо на це буде запит від українців.

Це не помста. Це навпаки заклик до Зеленського, щоб він зрозумів, що справи в країні йдуть погано. І йому треба бути більш самостійним, самому приймати рішення. Тому що криза не за горами", - додав ексглава Офісу президента.

Читайте також: Інтерв’ю Богдана: стікери з найяскравішими цитатами від RegioNews.ua

Нагадаємо, колишній глава Офісу президента Андрій Богдан дав інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону, в якому розповів, що Зеленський постійно знаходиться в депресії, і що до нього неможливо потрапити без узгодження з теперішнім главою ОПУ Андрієм Єрмаком.

Також Богдан заявив, що крім "Тесли” йому спалили ще одне авто, і пов'язав це з чиновниками Офісу президента.

Згодом стало відомо, що ДБР викликає на допит Андрія Богдана після його інтерв’ю, він також опублікував фото повістки в ДБР. Пізніше у "Слузі народу” відреагували на інтерв'ю Богдана і заявили, що "будуть розбиратися компетентні органи”.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради
05 червня 2026
Битва за український літій: чому під загрозою опинилися інтереси США
В історії із судовими війнами навколо родовищ Кіровоградської області стирчать вуха головного політичного ноумена світу Дональда Трампа
Українську співачку "кинули" на мільйон гривень
24 червня 2026, 01:35
Співачка Lama розповіла про стосунки з коханим, який молодше її на 18 років
24 червня 2026, 00:55
В Україні обвалились ціни на базовий овоч: скільки доведеться витрачати
24 червня 2026, 00:35
На Київщині військових на понад мільйон гривень ошукали псевдоволонтери
23 червня 2026, 23:55
Атака по заводу електроніки для ракет у Вороніжі: у ЗМІ показали кадри з супутника
23 червня 2026, 23:35
У Києві за 500 доларів продавали "свободу від мобілізації" на місяць
23 червня 2026, 22:55
Прокуратура та ДБР розслідують незаконне утримання та побиття чоловіків у Миколаївському ТЦК
23 червня 2026, 22:54
У Дніпрі з солдата СЗЧ вимагали хабар за вплив на командира
23 червня 2026, 22:40
Масштабна ДТП на Хмельниччині: туристичний автобус "Київ — Бургас" злетів у кювет та перекинувся
23 червня 2026, 22:36
Авіаудар по Дружківці: росіяни понівечили 12 будинків, є поранений
23 червня 2026, 21:59