UA | RU
11 вересня 2020, 18:24 1600

Інтерв’ю Богдана: стікери з найяскравішими цитатами від RegioNews.ua

Вони відображають найважливіше із сказаного ексглавою ОП
Вони відображають найважливіше із сказаного ексглавою ОП

Команда RegioNews.ua розробила набір Telegram-стікерів за мотивами гучного інтерв’ю колишнього голови Офісу президента Андрія Богдана.

Стікери відображають найцікавіші цитати із інтерв’ю Богдана, яке вийшло надзвичайно критичним до президента Володимира Зеленського та його оточення, і викликало значний резонанс в українському суспільстві.

Левова частка критики дісталась нинішньому голові Офісу президента Андрію Єрмаку.

Він зручний, ніколи не приносить поганих новин і каже тільки про хороше. Зручний, як італійські черевики", - оцінив Богдан Єрмака, натякаючи, що в нього нема державного досвіду.

Додати набір стікерів можна за посиланням.

Нагадаємо, колишній глава Офісу президента Андрій Богдан дав інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону, в якому розповів, що Зеленський постійно знаходиться в депресії, і що до нього неможливо потрапити без узгодження з теперішнім главою ОПУ Андрієм Єрмаком.

Також Богдан заявив, що крім "Тесли” йому спалили ще одне авто, і пов'язав це з чиновниками Офісу президента.

Згодом стало відомо, що ДБР викликає на допит Андрія Богдана після його інтерв’ю, він також опублікував фото повістки в ДБР. Пізніше у "Слузі народу” відреагували на інтерв'ю Богдана і заявили, що "будуть розбиратися компетентні органи”.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook