UA | RU
08 серпня 2020, 14:35 30

Кравчук назвав чотири основних шляхи припинення вогню на Донбасі

Він вважає, що поступки можливі, якщо на них будуть йти обидві сторони
Він вважає, що поступки можливі, якщо на них будуть йти обидві сторони
Фото: Facebook

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук назвав чотири варіанти повного припинення вогню на Донбасі.

Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Obozrevatel", передає RegioNews.

Ми бачимо, що це треба зробити через переговори – раз, через дискусії – два, через компроміси – три. І через відповідні поступки", – сказав Кравчук.

Він зазначив, Україна готова йти на поступки у випадку, якщо відповідні кроки будуть "і з того боку".

Голова делегації в ТКГ наголосив, що жодна сторона не може ставити вимоги до іншої та пред’являти ультиматуми, і повідомив, що відеоконференція з приводу повного припинення вогню на Донбасі за участю всіх сторін запланована на середину серпня.

Українська сторона готова запропонувати і вимагати, щоб підписи, які поставлені, поважалися – і нами, і тими людьми, які підпорядковані в тих регіонах певним структурам. Щоб ми дійсно не на словах, а на ділі почали перемир’я серйозно і надовго", - додав Кравчук.

Нагадаємо, 28 липня Леонід Кучма припинив роботу в ТКГ по Донбасу. 30 липня президент Зеленський офіційно призначив Кравчука головою української делегації в ТКГ.

Пізніше Кравчук заявив, що перший прем'єр України Фокін може увійти до складу делегації ТКГ. Пізніше Зеленський пояснив, чому головою делегації в ТКГ було призначено Кравчука, за словами президента, на цю посаду було декілька кандидатур.

7 серпня Кравчук заявив, що готовий відвідати окуповані регіони Донбасу, він планує поговорити з місцевими жителями.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook