UA | RU
22 лютого 2021, 13:25 151

Кирило Тимошенко і Чернишов не поділили, кому хвалитися новими мегапроєктами на Форумі "Україна 30"

Чернишов в багатьох питаннях просто повторив те, про що вже розповів Тимошенко
Чернишов в багатьох питаннях просто повторив те, про що вже розповів Тимошенко

Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов не зміг приховати роздратування від того, що заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко у своїй "короткій вступній промові" під час форуму "Україна 30. Інфраструктура" розповів про усі проєкти, про які запланував говорити Чернишов.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на форум "Україна 30. Інфраструктура".

Зокрема, починаючи свою промову на форумі, одразу після вступного слова Тимошенка Чернишов не без іронії та роздратування звернувся до попереднього промовця: "Ви багато вже про що розповіли й майже розкрили усю програму "Великого будівництва на роки вперед і ми вам дуже дякуємо за це".

На цю репліку, яка була висловлена у вигляді жарту, Тимошенко відповів: "Я вибачаюся".

Після цього Чернишов розпочав свою доповідь, у якій в багатьох питаннях просто повторив те, що було сказано Тимошенком. Зокрема міністр майже слово в слово повторив інформацію про будівництво приймальних відділень в лікарнях та закупівлю устаткування.

Він пообіцяв відкрити індустріальні парки в Київський, Житомирській, Львівській, та Донецькій областях. Нагадаємо що у 2013 році у Києві він вже створював два грандіозних проєкти "Київська бізнес-гавань на Троєщині" та "Asia Trade & Technology Park", але далі ескізних проєктів справа не просунулась.

Раніше повідомлялося, що натхнений "Великим будівництвом" Кирило Тимошенко засвоїть ще мільярди на нових мегапроєктах. Зокрема він пообіцяв бюджетникам надати можливість придбати житло в лізинг під 5% річних. Варто нагадати, що раніше в команді президента Володимира Зеленського сказали, що зроблені раніше заяви про вчительську зарплату в чотири тисячі доларів поки нездійсненні, а ось 500 доларів буде "непогано для початку".

Також йдеться про проєкти: "Велика реставрація", який передбачає відновлення українських архітектурних пам'яток; "Мандруй Україною", що передбачає продовження будівництва та реконструкції українських доріг; "Мале карпатське коло", в рамках якого заплановано з'єднати головні курорти Івано-Франківської, Львівської та Закарпатської областей; "Власне житло", що передбачає впровадження доступної іпотеки; "Розбудова мережі регіональних авіахабів", який передбачає будівництво 16 аеропортів в регіонах.

Нагадаємо, що у своєму розслідуванні "Хід Уманським. Як Єрмак, Тимошенко і Чернишов підставили Зеленського з "Великим будівництвом" RegioNews описував, що за люди причетні до того, що відбувається з будівництвом доріг і об'єктів інфраструктури. У двох матеріалах – "Велике будівництво". Якими "схемами на дорогах" найближче оточення підставляє Зеленського" та "Схеми "Великого будівництва"-2: малювання цін "від ліхтаря" та освоєння коштів за ненадані дороги" - ми докладно зупинилися на існуючих схемах в дорожній галузі.

Читайте також: "Потьомкінські села" Чернишова: як відбувається імітація "Великого будівництва".


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook