UA | RU
19 березня 2020, 19:55 32

МВС отримає 70 млн грн на засоби захисту від коронавірусу

Кабінет міністрів України виділить 70 млн грн Міністерству внутрішніх справ для забезпечення співробітників засобами індивідуального захисту при здійсненні протиепідемічних заходів
Кабінет міністрів України виділить 70 млн грн Міністерству внутрішніх справ для забезпечення співробітників засобами індивідуального захисту при здійсненні протиепідемічних заходів
Фото: flickr

Відповідне рішення №318-р від 18 березня опубліковане на сайті Уряду, передає RegioNews.

Зазначається, що Державна служба з надзвичайних ситуацій отримає 33,2 млн грн, адміністрація Державної прикордонної служби - 9 млн, Нацполіція - 16 млн, Нацгвардія - 11 млн, і апарат МВС - 800 тис грн.

"Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету", - йдеться в рішенні Кабміну.

Також повідомляється, що МВС 30 липня має відзвітувати про використання виділених коштів.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, 17 березня з 23:00 київський метрополітен припинив перевезення пасажирів. через що у Києві виник транспортний колапс: маршрутки забиті, люди без масок. У "Київпастрансі" закликали виконувати правила карантину у Києві, і не перевищувати дозволену кількість людей в громадському транспорті.

Станом на 18 березня підтвердили ще 2 випадки коронавірусу - в Донецькій області і в Києві. Таким чином, в Україні лабораторно підтверджено 16 випадків захворювання COVID-19.

Після цього київська влада вирішила розробити план спеціальних заходів по запуску роботи метрополітену з певними обмеженнями.

З 17 березня "Укрзалізниця" припинила міжнародне пасажирське сполучення до кінця періоду загальнонаціонального карантину в Україні. З 18 березня "УЗ" ввела обмеження в роботі залізничних вокзалів для запобігання поширення коронавірусної інфекції.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews