UA | RU
18 березня 2020, 10:50 29

В Дніпрі в обласній лікарні Мечникова ввели карантин

В КП "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова" ДОР" для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 ввели карантинні заходи
Фото: Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова
В КП "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова" ДОР" для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 ввели карантинні заходи

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу лікарні.

Так, на виконання рішення Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року в лікарні Мечникова з 18 березня припинили планову госпіталізацію пацієнтів, відмінили планові операції та відтермінували проведення консультацій.

Також з 23 березня планують скоротити або закрити деякі стаціонарні відділення, які саме наразі не повідомили.

При цьому зазначено, що надання екстреної та невідкладної допомоги буде проводитися цілодобово.

"Просимо з розумінням поставитись до прийняття цього безпрецедентного рішення – для Лікарні Мечникова, яка за 220-річну історію пройшла всі військові конфлікти, що відбувались на території сучасної України, такі заходи - єдиний правильний вихід. Навіть в 2014 році, коли щодня надходило понад 30- 50 поранених, Лікарня Мечникова не припиняла своєї роботи з надання медичної допомоги мешканцям Дніпропетровської області. Це новий виклик, який ми маємо подолати разом”, - повідомили в лікарні.

Для довідки: Щодня в стаціонарі лікарні Мечникова перебуває понад 1200 пацієнтів, ще більше 1000 кожного ранку відвідують консультативну поліклініку. В лікарні працює 2 500 людей.

Нагадаємо, станом на 20:00 17 березня в Україні лабораторно підтверджено 14 випадків COVID-19, з них 2 летальних. Усього в світі коронавірусом захворіло 198 тисяч людей.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Кабмін заборонив пасажирські перевезення між містами та масові заходи.

17 березня Верховна Рада схвалила закон про протидію коронавірусу.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »