UA | RU
21 лютого 2020, 11:36

Двері без замка, душ зі струмом: евакуйована українка показала умови проживання в "Нових Санжарах"

Евакуйована з китайського Уханя українка Олександра Волкова показала, які умови проживання в медичному центрі Нацгвардії "Нові Санжари" в Полтавській області, куди її і інших громадян помістили під спостереження на 14 днів
Евакуйована з китайського Уханя українка Олександра Волкова показала, які умови проживання в медичному центрі Нацгвардії "Нові Санжари" в Полтавській області, куди її і інших громадян помістили під спостереження на 14 днів
Фото: скріншот з відео Нацгвардії

Про це повідомляє RegioNews, посилаючись на відео дівчини, яке вона опублікувала в Instagrаm в перший день перебування в центрі.

Зокрема, на видео дівчина зняла старі ліжка, меблі, двері без замка і душ, який "б'ється" струмом.

Також Олександра зняла на камеру перевірку людей з Уханя на виході з літака, і доставку їх в Нові Санжари.

Нагадаємо, у четвер, 20 лютого, борт із евакуйованими українцями з Уханя, після дозаправки в аеропорту Бориспіль, приземлився в Харкові на спеціально підготовлену стоянку. Евакуйованих українців та іноземців автобусами відвезли до медичного центру Національної гвардії "Нові Санжари" на Полтавщині. Пізніше правоохоронці пообіцяли реагувати на правопорушення згідно з законом.

Пізніше президент Володимир Зеленський розповів, куди поселять евакуйованих українців і засудив спроби перекрити траси і "не пустити громадян України в Україну".

Зранку у Нових Санжарах Полтавської області люди перекрили дорогу і протестували проти того, щоб туди привезли евакуйованих з китайського Уханю українців. Пізніше там почали готуватись до штурму РДА.

Губернатор Полтавської області Олег Синєгубов приїхав до мітингувальників у Нові Санжари і прокоментував інформацію про можливе поселенні українців в санаторій.

Евакуйовані з Китаю українці повністю здорові, проте для унеможливлення потенційних загроз ніхто з місцевих жителів з ними перетинатися не буде, пообіцяв міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

З епіцентру епідемії літак доставив в Україну 48 громадян і 29 іноземців (громадяни Ізраїлю, Норвегії, Чорногорії, Аргентини, Панами, Коста-Ріки, Домінікани, Еквадору та Іспанії).

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
ВАКС відправив Єрмака під варту із заставою 140 млн грн
14 травня 2026, 09:20
У Києві 32 постраждалих після атаки РФ, серед них – двомісячна дитина
14 травня 2026, 09:15
На Запоріжжі чоловік дістав поранення через атаку російського FPV-дрона
14 травня 2026, 09:08
Масована атака дронів на Одещину: пошкоджена портова інфраструктура, є постраждалі
14 травня 2026, 08:48
Нічна комбінована атака на Полтавщину: пошкоджені підприємства та будинки
14 травня 2026, 08:39
На Київщині зросла кількість постраждалих до семи, серед них – дитина
14 травня 2026, 08:27
На Чернігівщині через атаку на енергооб'єкт без світла залишилися понад 30 тисяч абонентів
14 травня 2026, 08:26
Основний напрямок удару – Київ: РФ вночі атакувала Україну 56 ракетами та 675 БПЛА
14 травня 2026, 08:09
Політика і містика: хто насправді впливає на рішення еліт
14 травня 2026, 08:08
Росіяни вдарили по двох районах Дніпропетровщини: пошкоджені приватні будинки
14 травня 2026, 07:58