UA | RU
19 квітня 2021, 19:14

На півдні Херсонської області в 8 населених пунктах мовить лише російське ТБ

Телебачення сканували за всіма напрямами антени 
Телебачення сканували за всіма напрямами антени 
Фото з відкритих джерел

У 8 населених пунктах, охоплених моніторингом, вдалося розпізнати російське телебачення. Українського телебачення в цих населених пунктах зловити не вдалося. Телебачення сканували за всіма напрямами антени. 

Про це повідомляє Кримська правозахисна група, передає RegioNews.

Кримська правозахисна група у квітні 2021 здійснила моніторинг поширення ТБ-сигналу на півдні Херсонської області.

У 8 населених пунктах, охоплених моніторингом, вдалося розпізнати російське телебачення. Українського телебачення в цих населених пунктах зловити не вдалося. Телебачення сканували за всіма напрямами антени.

Моніторинг телебачення Т2 відбувався в 21 населеному пункті півдня Херсонської області.

В одному населеному пункті (Громівка) зовсім не вдалося відсканувати телебачення – сигнал був відсутній у всіх напрямках антени.

Також проблему блокування українських частот монітори зафіксували на підконтрольній території України поряд з КПВВ "Чаплинка" й КПВВ "Чонгар".

Для створення проросійського контенту в ефірі цих медіа використовуються мова ворожнечі, психолінгвістичні маніпуляції та інші засоби впливу на громадську думку з метою поширення агресивної російської пропаганди. Відсутність українського сигналу загострює цю ситуацію та унеможливлює отримання інформації українських медіа через телебачення, - йдеться в повідомленні.

Правозахисники нагадують, що Стратегія деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території АР Крим і м. Севастополь, затверджена президентом України 24 березня 2021 року, визначила принципи інформаційної політики в цій сфері.

Важливо, щоб Україна поширювала український медіаконтент не лише за межами держави, але й, першочергово, створила всі необхідні умови для того, щоб українське телебачення було доступним для українських громадян у регіонах, що межують з окупованими територіями, зокрема у Херсонській області, - наголошують у Кримській правозахисній групі.

Як повідомлялося, 13 квітня Зеленський затвердив Стратегію діяльності представництва в Криму. Мета Стратегії, серед іншого, забезпечення прав і свобод громадян України в тимчасово окупованому Криму.

Раніше стало відомо, що в Україні з'явиться Центр боротьби з фейками. Центр буде діяти при Міністерстві культури та інформаційної політики.

15 березня оголосили, що Юлія Мендель запускає власне ТВ-шоу. Шоу прес-секретаря президента вийде на телеканалі, існуючому на бюджетні гроші.

24 травня 2024
Шалені черги в ТЦК, блокпости у містах і Резерв+: як минув перший тиждень з новим законом про мобілізацію
З 18 травня 2024 року почав діяти закон про посилення мобілізації, і тепер усі без виключення військовозобов’язані мають оновити свої військово-облікові дані, якщо досі цього не зробили. Фактично "поз...
17 травня 2024
Квартирне питання: де українці купують найбільше житла і чому у Києві більше не придбати дешевих осель
Повномасштабна війна позначилась на усіх сферах життя в Україні. Не став виключенням і ринок нерухомості, адже ситуація на ньому сьогодні вкрай відрізняється від тієї, що була до 24 лютого 2022 року. ...
09 травня 2024
Тариф на світло: на скільки та коли може зрости
Ще після закінчення опалювального сезону в медійному просторі все частіше почали точитися розмови про підвищення тарифів на електроенергію для населення. Наразі до цих обговорень підключилися також оф...
26 квітня 2024
Вища освіта по-новому: до чого тепер готуватися студентам
Днями Верховна Рада прийняла закон, що покликаний удосконалити освітній процес для здобувачів вищої освіти в українських вишах. Загалом чиновники запевняють, що з прийняттям цього закону, усі вищі нав...