UA | RU
23 лютого 2021, 23:08

Щонайменше семеро людей постраждали під час зіткнень біля будівлі ОПУ в Києві

Отримані ними в ході протистояння травми незначні
Отримані ними в ході протистояння травми незначні
Фото Україна24.Сьогодні

У результаті бійок, що відбулися у вівторок увечері біля будівлі Офісу президента України в центрі Києва, постраждали щонайменше семеро людей.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як розповіли медики Загону швидкого реагування, які перебувають на місці події, вони надали допомогу семи протестувальникам, які отримали травми в ході протистояння з правоохоронцями.

За словами медиків, в усіх постраждалих незначні ушкодження у вигляді подряпин або ударів. Двом під час штовханини стало погано, вони втратили свідомість і їх винесли з епіцентру протистояння.

Разом із тим, говорити про точну кількість постраждалих складно, оскільки вони не мають доступу до епіцентру протистояння, де, можливо, перебувають ще постраждалі.

Інформації про постраждалих під час бійок правоохоронців поки немає, проте, як повідомляють ЗМІ, деяким із них точно знадобиться допомога через застосування в місці бійок сльозогінного газу, вибухів петард, "димовух" і фаєрів.

Як повідомлялося, під Офісом президента протести проти вироку Стерненка переросли в зіткнення.

Згодом після сутичок на Банковій з’явилися перші постраждалі.

Також на Банковій затримали 17 осіб, відкрито кримінальну справу, повідомила Нацполіція. Учасники акції застосували газові балончики та кидали у правоохоронців фаєри.

Пізніше організатори протестів проти вироку Стерненку анонсували продовження акції в суботу. Вони заявили, що акція протесту буде безстроковою.

Нагадаємо, в Одесі суд відправив активіста Стерненка у в'язницю на 7 років. Його визнали винним у тому, що він викрав людину.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00