UA | RU
17 листопада 2020, 13:45 727

Стали відомі результати виборів-2020 у Львівській області

17 листопада 2020, 13:45 727
До обласної ради обрано 84 депутатів
До обласної ради обрано 84 депутатів

За інформацією, яка надійшла до секретаріату Центрвиборчкому від територіальних виборчих комісій та розміщена на офіційному сайті ЦВК, встановлено результати місцевих виборів до Львівської обласної ради, у містах Львів, Дрогобич та Червоноград.

RegioNews підготував інфографіку офіційних результатів, оприлюднених Центральною виборчою комісією.

До Львівської обласної ради пройшло 9 партій та обрано 84 депутати. Найбільшу фракцію буде мати "Європейська солідарність" – 28 депутатів. Дві партії – "Слуга народу" та "Самопоміч" будуть переставлені у Львівській облраді однаковою кількістю обранців – 9-ма депутатами.

У місті Львів у другому турі переміг чинний мер міста та представник "Самопомочі" Андрій Садовий. До Львівської міської ради пройшли 5 партій. Найбільша кількість мандатів у "ЄС" (26) та "Самопоміч" (17).

У місті Дрогобич мером став самовисуванець Тарас Кучма. До міськради Дрогобича пройшли 9 партій. Найбільші фракції будуть у "Європейської солідарності" - (9 депутатів) та "Удар" Віталій Кличка" - 6 депутатів.

У місті Червоноград міським головою на другий термін обрано чинного мера Андрія Залівського. За кількістю голосів у міськраді, куди пройшли представники 8-ми партії, лідирують "ЄС" (13 мандатів) та "Батьківщина" (5 мандатів).

Раніше повідомлялося, що стали відомі результати виборів-2020 у Чернігівській та Донецькій областях.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram