UA | RU
11 вересня 2020, 17:31

Розслідування справи "мінувальника" мосту Метро в Києві завершене

Прокуратура направила матеріали справи до суду
Прокуратура направила матеріали справи до суду
Фото: Нацполіція

Київська місцева прокуратура № 4 направила до суду обвинувальний акт щодо Віталія Ткаленка, який 1 червня погрожував підірвати міст Метро у Києві.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Києва, передає RegioNews.

У ході досудового розслідування встановлено, що чоловік виготовив муляж вибухового пристрою та прийшов із ним на міст Метро, звідки зателефонував на спецлінію 102 та повідомив про підготовку вибуху”, - йдеться в повідомленні.

В прокуратурі нагадали, що тоді для недопущення можливої загибелі людей було припинено рух автомобілів по мосту Метро.

Також було відмінено рух 69 потягів Київського метрополітену. Під час затримання підозрюваного ніхто не постраждав.

Обвинувальний акт відносно мінера скеровано до суду для розгляду по суті. За вчинене йому загрожує до 8 років позбавлення волі. Наразі обвинувачений перебуває під цілодобовим домашнім арештом”, - додали в прокуратурі.

Нагадаємо, 1 червня близько 14:00 до служби 102 надійшла інформація про замінування мосту Метро. Патрульні перекрили рух через міст в обох напрямках, викликали на місце слідчо-оперативну групу, вибухотехніків та інші служби. Через загрозу вибуху столичний метрополітен закрив 4 станції метро. Пізніше його затримали.

Спочатку суд відправив його під арешт на два місяці, згодом "мінера" відправили до психлікарні.

8 вересня стало відомо, що "мінера" мосту Метро відправили з психлікарні під домашній арешт, також експертиза встановила, що він осудний.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Уряд посилив контроль у галузях електроенергетики і теплопостачання
24 грудня 2025, 17:26
Зеленський заявив, що Китай допомагає РФ атакувати енергетику України
24 грудня 2025, 17:12
У Держприкордонслужбі розповіли, яка ситуація на кордоні напередодні свят
24 грудня 2025, 16:44
Питання для всеукраїнського референдуму – затвердження дорожньої карти мирного врегулювання
24 грудня 2025, 16:35
На Полтавщині іномарка вилетіла в кювет: водій загинув на місці
24 грудня 2025, 16:10
По 15-20 годин без світла: майбутня зима буде найважчою за увесь час повномасштабної війни
24 грудня 2025, 15:59
На Прикарпатті троє дітей отруїлись чадним газом через електрогенератор
24 грудня 2025, 15:45
Чому всі говорять про мир вже найближчі дні, тижні, а перемирʼя не видно жодного
24 грудня 2025, 15:33
РФ атакувала енергетичну інфраструктуру Чернігівщини. Десятки тисяч абонентів залишились без світла
24 грудня 2025, 14:55
Інститут масової інформації назвав найкращих журналістів 2025 року
24 грудня 2025, 14:47