UA | RU
02 вересня 2020, 14:13

Справа "вагнерівців”: В Раді ініціювали створення слідчої комісії

Депутати хочуть перевірити, чи була зрада в Офісі президента
Депутати хочуть перевірити, чи була зрада в Офісі президента
Фото: flickr

Фракція "Голос" у Верховній Раді ініціює створення тимчасової слідчої комісії для розслідування справи "вагнерівців".

Про це повідомляє сайт партії "Голос”, передає RegioNews.

В заяві наголошується, що суспільство має отримати чітку відповідь, чи була державна зрада.

Нещодавно українські ЗМІ оприлюднили повідомлення про можливу причетність наших спецслужб до затримання в Мінську членів так званого підрозділу "Вагнер"... Ми ініціюємо створення тимчасової слідчої комісії для розслідування оприлюднених фактів", - цитує сайт слова секретаря комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Романа Костенко.

За його словами, у випадку, якщо версія зі зривом спецоперації хоча б частково підтвердиться, винні у цьому мають бути покарані. Якщо ж факту державної зради не було, то фейки необхідно спростувати.

У нас викликає багато запитань як позиція влади, так і низка деталей у версіях журналістів. З цим усім треба розібратися. Суспільство має отримати чітку відповідь: що сталося в Мінську, що сталося в Офісі президента. Чи була державна зрада. І якщо була, то хто зрадник", - повідомили у "Голосі".

Нагадаємо, український журналіст Юрій Бутусов звинуватив главу Офісу президента Андрія Єрмака в державній зраді через зрив таємної операції українських спецслужб.

Згодом, партія "Голос" зажадала проведення розслідування можливої державної зради в Офісі Президента.

На думку радника глави Офісу президента Михайла Подоляка вся історія з затриманням найманців ПВК "Вагнер", заарештованих у Білорусі, є "блискучою медійною операцією".

19 серпня повідомлялося, що у справі "вагнерівців" в Раді створять комісію стосовно "зради" Єрмака.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей