UA | RU
23 березня 2020, 16:48 23

Офіс Президента: коронавірусних тестів вистачить більш як на 10 днів

В Україні ПЛР-тестів із виявлення коронавірусної інфекції вистачить на понад 10 днів, очікується на ще декілька поставок тестів і медзасобів
Фото: flickr
В Україні ПЛР-тестів із виявлення коронавірусної інфекції вистачить на понад 10 днів, очікується на ще декілька поставок тестів і медзасобів

Про це повідомила пресслужба Офісу Президента, передає RegioNews.

"Україна забезпечена тестами для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) з виявлення коронавірусної інфекції більш ніж на 10 днів", - ідеться в повідомленні.

В ОП зазначили, що першу партію отримали в ніч проти понеділка, коли військовий літак Іл-76 доправив з Китаю медичний вантаж, в тому числі два види тестів: для ПЛР та для експрес-діагностики.

Зазначається, що перша частина партії ПЛР-тестів вже до кінця понеділка буде доправлена в лабораторії всіх областей України.

Також Іл-76 привіз в Україну перші 80 тисяч респіраторів та 10 тисяч комбінезонів захисту, які вже направлені для лікарів та медиків швидкої допомоги в різні регіони України.

Крім того, в Китаї було закуплено та доправлено в Україну апарати штучної вентиляції легень, які, за даними ОП, будуть передані у медзаклади, де є нагальна потреба в цьому обладнанні.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, 20 березня військовий вантажний літак Іл-76 вилитів до Китаю за медичним вантажем, необхідним для боротьби з коронавірусом COVID-19.

Станом на 22 березня в Україні зафіксовано 73 випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

У Київській області лабораторно підтвердили коронавірусну інфекцію у п'ятьох жителів Обухівського району.

Від початку 2020 року на Київщині зафіксовано 65 летальних випадків внаслідок пневмонії.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »