UA | RU
27 березня 2020, 17:19 35

У Львові лікарі зможуть телефонувати та користуватися інтернетом безкоштовно

Lifecell забезпечить безкоштовними телефонними дзвінками та інтернетом сімейних лікарів та лікарів інфекційної лікарні
Lifecell забезпечить безкоштовними телефонними дзвінками та інтернетом сімейних лікарів та лікарів інфекційної лікарні
Фото: Львівська міська рада

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на Львівську міську раду.

"Компанія Lifecell виступила з ініціативою допомагати львівським лікарям та надавати їм безкоштовні послуги зв’язку. Зокрема, оператор вже забезпечує безкоштовним інтернетом та дзвінками 130 сімейних лікарів та 30 лікарів інфекційної лікарні", — зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Нагадаємо, на Львівщині розробили платформу "STOP COVID-19". На ресурсі подано координати медичних установ із зазначенням номерів телефонів лікарів.

ОККО оплатить 50 тисяч перевезень медпрацівників через сервіси Uber, Uklon та Bolt. Компанія також придбала вісім апаратів штучної вентиляції легень

На Львівщині 5 підприємств перейшли на пошиття костюмів та масок. Львівські підприємці шиють захисні маски, костюми, закуповують обладнання для лікарень для протидії COVID-19.

У Львові підтвердили 3 випадки інфікування коронавірусом. Двоє інфікованих перебувають на самоізоляції вдома, один — у інфекційній лікарні.

У Львові починають робити тести на COVID-19, щоб не возити їх до Києва. Фахівці Львівського обласного лабораторного центру МОЗ зможуть робити близько 100 тестів на день.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється).

Читайте також: Як протистоять коронавирусу в регіонах: хроніка (оновлюється).

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews