UA | RU
20 березня 2020, 12:26 34

На Львівщині на коронавірус перевіряють 36 осіб

Серед госпіталізованих двоє дітей - 2011 та 2016 років народження
Серед госпіталізованих двоє дітей - 2011 та 2016 років народження
Фото ілюстративне

На Львівщині з підозрою на коронавірусну інфекцію з'явилось ще вісім пацієнтів, повідомляє RegioNews із посиланням на Львівську облдержадміністрацію.

До інфекційної лікарні госпіталізували 6 осіб з Жовківського району та міста Львова. Інші двоє хворих - з Буського району та міста Львова знаходяться на самоізоляції.

Серед цих восьми осіб є діти 2011 та 2016 року народження.

Здійснюється обстеження пацієнтів, аналізи на COVID-19 будуть відібрані, після чого їх відправлять в Київ.

Зараз на госпіталізації у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні - 30 осіб. На самоізоляції знаходяться 6 осіб. У всіх пацієнтів є клінічні прояви гострої респіраторної інфекції.

Стан усіх хворих - стабільний.

Реанімаційні палати готові до госпіталізації пацієнтів. Інфекційна лікарня працює в посиленому режимі.

Загалом на Львівщині із підозрою COVID- 19 звернулося 44 особи.

За результатами тестів у 6 осіб - грип, ГРВІ. За ніч надійшли ще 2 результати тестів. Вони від'ємні. За увесь час в у 8 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус.

На Львівщині з підозрою на коронавірус є 36 осіб.

Нагадаємо, до Львова прибули 1150 українців з Польщі. В усіх прибулих температура тіла була в межах норми, скарг на самопочуття не надходило.

У Львові скасували безплатний проїзд для пенсіонерів. З 23 березня і до закінчення карантину проїзд у міському транспорті для усіх пільгових категорій населення скасовано.

Зупинки, під'їзди, вулиці: як дезінфікують Львів. На вулицях Львова продовжують працювати порохотяги, сформовано графік миття з дезінфікуючими засобами зупинок, лавок та місць масового користування.

У Львові Епіцентр та Нова лінія працюють за окремим статусом. Попри заборону роботи усіх закладів, окрім аптек, продуктових крамниць та АЗС, деякі непродовольчі магазини не зачиняються.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, спрямований на боротьбу з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні.

Більше по темі Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється).

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews