UA | RU
19 березня 2020, 18:48 33

У Львові скасували безплатний проїзд для пенсіонерів

З 23 березня і до закінчення карантину проїзд у міському транспорті для усіх пільгових категорій населення скасовано
З 23 березня і до закінчення карантину проїзд у міському транспорті для усіх пільгових категорій населення скасовано
Фото: Львівська міська рада

Сьогодні міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення щодо призупинення безкоштовного перевезення у громадському транспорті Львова осіб усіх пільгових категорій, передає RegioNews, із посиланням на Львівську міську раду.

Ситуація з транспортом в місті складна. Це зумовлено вступом в дію постанови Кабінету Міністрів, відповідно до якої в одному транспортному засобі мають перевозити не більше 10 осіб. Багато маршруток сьогодні не виїхало на рейси ще й через те, що призупинили курсувати приміські маршрути, а багато водіїв живе в селах і не змогли добратися на роботу.

Поліція і Укртрансбезпека накладають штрафи на водіїв і перевізників, які не дотримуються постанови, і в транспорті є більше 10 пасажирів. Поліція вже винесла 5 постанов по 17 тис грн на водіїв, доповіла заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Для врегулювання ситуації безкоштовне перевезення усіх пільгових категорій до закінчення карантину припинене.

"Часто медсестри, лікарі не можуть сісти у транспорт, бо з поваги пропускають пільговиків. Тому маємо інформувати людей і пояснити, що є карантин, треба бути вдома, зокрема особам групи ризику, і дати можливість доїхати на роботу тим людям, які забезпечують життєдіяльність міста", — відзначив мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, у Львівській області 27 осіб перевіряють на коронавірус. У Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню госпіталізовано ще одну особу з підозрою на коронавірус.

Зупинки, під'їзди, вулиці: як дезінфікують Львів. На вулицях Львова продовжують працювати порохотяги, сформовано графік миття з дезінфікуючими засобами зупинок, лавок та місць масового користування.

У Львові Епіцентр та Нова лінія працюють за окремим статусом. Попри заборону роботи усіх закладів, окрім аптек, продуктових крамниць та АЗС, деякі непродовольчі магазини не зачиняються.

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, спрямований на боротьбу з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні.

Більше по темі Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється).


Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews