UA | RU
22 січня 2021, 18:51 195

Голова Чернівецької ОДА про тарифи: "Зараз причин виходити на протести немає"

Сергій Осачук звернувся до буковинців
Сергій Осачук звернувся до буковинців
Фото з сайту Чернівецької ОДА

Голова Чернівецької облдержадміністрації ОДА вважає, що прохання людей в уряді почули і з лютого знизили ціну на газ, тож радить людям обирати того постачальника газу, який їм підходить.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на ІА АСС.

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук звернувся до буковинців з проханням не виходити на так звані "тарифні протести". Він вважає, що прохання людей в уряді почули і з лютого знизили ціну на газ. Тож тепер буковинцям треба грамотно обирати постачальника.

Я так само, як і всі, у січні отримав платіжку із височенною ціною на газ. Тож з перших днів 2021 року звертався з цього приводу до Уряду, брав участь у робочих нарадах з Офісом Президента, аби донести до центральних органів влади стурбованість буковинців. Вихід був знайдений – з лютого ціну знижено до 6,99 грн. Нас почули! Тому зараз причин виходити на протести, вимагати чогось більшого, гадаю, немає, - заявив Сергій Осачук.

Він вважає, що "наразі м`яч на нашому боці поля" і радить "обрати того постачальника газу, ціна якого вам підходить". Адже в нас немає монопольного постачальника газу в Україні. Є десятки компаній, які це здійснюють.

Сергій Осачук також закликав серйозніше ставитися до пропозиції платити за зимовий газ влітку.

Нам пропонували заплатити за зимовий газ у липні-серпні, коли ціна була 5 грн. Але тоді ми серйозно цю пропозицію не розглядали, а тепер були вражені різким стрибком ціни. Раджу не нехтувати такою пропозицією, - зазначив голова ОДА.

Як повідомлялося, сьогодні буковинці продовжили тарифний протест: у трьох населених пунктах Чернівецької області перекрили траси.

Раніше, 13 січня, голови ОТГ Буковини та депутати облради просили уряд знизити тарифи. Вони підготували відповідне звернення.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram