UA | RU
22 січня 2021, 13:22

Тарифний протест: у трьох населених пунктах Чернівецької області перекрили траси

Мітингувальники не пропускають машини, на дорогах утворилися затори
Мітингувальники не пропускають машини, на дорогах утворилися затори
Фото: Нацполіція

У чернівецькій області місцеві мешканці знову протестують проти підвищення тарифів на газ, вони перекрили автошляхи в районі сіл Берегомет та Яблунівка, а також в місті Кіцмань.

Про це повідомляє Суспільне із посиланням на речницю патрульної поліції Юлію Замерзляк, передає RegioNews.

Загалом у перекриттях доріг беруть участь приблизно 70 людей. Зокрема, у місті Кіцмань близько 20 протестувальників перекривають дорогу міжнародного значення, яка веде до кордону з Румунією.

У двох інших населених пунктах перекривають шляхи національного значення. Учасники акції не пропускають автомобілі та тримають у руках плакати: "Газ як повітря, ціна як золото" та "Ні транспортуванню".

"Транспортації - ні". На Буковині знову перекривають дороги через ціни на газ

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Херсонська обласна рада підтримала звернення щодо підвищення тарифів.

Також житомиряни вимагали відставки Кабміну та зниження тарифів. На акцію протесту проти підвищення тарифів вони вийшли вже вчетверте.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання