UA | RU
17 березня 2020, 14:51 8

УЄФА переніс Євро-2020

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) прийняв рішення перенести чемпіонат Європи-2020 з футболу на літо 2021 року
Фото: Sky Sports
Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) прийняв рішення перенести чемпіонат Європи-2020 з футболу на літо 2021 року

Як передає RegioNews, про результати відеоконференція УЄФА з приводу ситуації у футболі на тлі пандемії коронавірусу, яка пройшла 17 березня, повідомила Федерація футболу Норвегії в Twitter.

Зокрема, чемпіонат пройде з 11 червня по 11 липня, як і планувалося, в ряді міст по всьому континенту. Про деталі буде повідомлено пізніше.

Як стало відомо, в обговоренні футбольного календаря і його змін взяли участь асоціації-члени УЄФА, а також представники Асоціації європейських клубів (ECA) і Міжнародної федерації асоціацій професійних футболістів (FIFPro).

Зазначимо, спочатку Євро-2020 планувалося провести з 12 червня по 12 липня 2020 року.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, раніше УЄФА через ситуацію з поширенням вірусу COVID-19 в Європі відклав усі матчі єврокубкових турнірів, які повинні були відбутися на наступному тижні.

11 березня ВООЗ оголосила пандемію через коронавірус, а Україна припинила авіасполучення з Італією через коронавірус.

12 березня США припинила на 30 днів будь-яке сполучення з Європою, включаючи морські та авіаперевезення, щоб стримати поширення коронавірусу.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »