UA | RU
22 лютого 2025, 12:17

США можуть вимкнути Starlink, якщо Київ не підпише угоду про корисні копалини, - ЗМІ

фото: Depositphotos

Під час переговорів про угоду щодо доступу американців до українських природних ресурсів представники адміністрації Дональда Трампа порушували питання можливого припинення доступу України до Starlink

Про повідомили Reuters джерела, знайомі з цим питання, передає RegioNews.

Зазначається, що продовження доступу України до Starlink, що належить SpaceX, було піднято під час обговорень між офіційними особами США та України після того, як президент України Володимир Зеленський відхилив початкову пропозицію міністра фінансів США Скотта Бессента.

Це питання знову було порушено під час зустрічі спеціального представника США з питань України Кіта Келлога та Зеленського.

Під час зустрічі Україні повідомили, що їй загрожує неминуче припинення послуги, якщо вона не досягне угоди щодо корисних копалин, повідомило джерело, яке побажало залишитися анонімним, щоб обговорити закриті переговори.

Раніше у ЗМІ повідомляли, Володимир Зеленський може підписати угоду про видобуток корисних копалин із Сполученими Штатами Америки вже сьогодні 22 лютого.

У четвер, 20 лютого, у Києві Володимир Зеленський зустрівся зі спецпредставником США по Україні та Росії Кітом Келлогом.

За словами українського президента, говорили про ситуацію на фронті, повернення військовополонених, а також дієві гарантії безпеки.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що Україна матиме багато проблем, якщо не підпише угоду щодо доступу до корисних копалин.

Читайте також: Про рідкоземельні метали та пропозиції від США

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Спецоперація "Опікун": на Полтавщині медики продавали фіктивні довідки
05 грудня 2025, 08:18
Атака дронів на Харків: рятувальники ліквідували пожежу
05 грудня 2025, 07:58
Війська РФ обстріляли два райони Дніпропетровщини: загинула дитина, є постраждалі
05 грудня 2025, 07:45
У Херсоні російські війська обстріляли перинатальний центр
05 грудня 2025, 07:40
З Донеччини за два тижні евакуювали майже 90 людей
05 грудня 2025, 07:31
"Куратори" Кремля: РФ створює нову систему управління окупованими територіями
05 грудня 2025, 07:26
Російська армія втратила за добу в Україні ще понад 1200 солдатів
05 грудня 2025, 07:15
Серія ударів БПЛА по Харкову: Терехов підтвердив три вибухи
05 грудня 2025, 07:02
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50