UA | RU
08 січня 2021, 21:55 134

"Ні ковіду, хай живе трипер", - реакція соцмереж на чудернацькі "локдаунські" заборони

Користувачі соцмереж сміються над "жорсткими карантинними обмеженнями"
Користувачі соцмереж сміються над "жорсткими карантинними обмеженнями"
Фото Telegram Tati Stangrit

Найбільше мешканців України дивують заборони на продаж шкарпеток і презервативів

Підбірку дотепних дописів у Facebook підготував RegioNews.

Блогер Ігор Мосійчук називає владу, яка запровадила тритижневий так званий "локдаун" в Україні, "шизофреніками і covid-мародерами", наголошуючи, що їхні дії – це не боротьба з пандемією, а боротьба зі здоровим глуздом.

ШИЗОФРЕНІКИ і COVID-МАРОДЕРИ Український уряд після масових різдвяно-новорічних гулянь і відповідно не меньш масових...

Posted by Ігор Мосійчук on Friday, January 8, 2021

На локдаун у соцмережах відгукнулися не лише словами, але й картинками.

Один із користувачів у Telegram в ситуацію пандемії "поміщає" героїв мультфільму Шрек. І буквально всі вони пропонують адекватні поради для подолання проблеми: зробити тести безкоштовними, підвищити зарплати медикам, закупити вакцину, збільшити кількість апаратів ШВЛ, допомогти бізнесу… І тільки Віслюк пропонує заборонити продавати шкарпетки!

Користувач Михайло Голуб саркастично співставив світлини відкритих для покупців рядів алкогольних виробів і перегороджених стрічками рядів з книгами.

Журналіст Євген Хурсін підписав відомий кадр з кінофільму "Москва сльозам не вірить" словами "Я в локдауні уже не вперше". На цей допис жваво реагують коментарями, зауважуючи, що "так можна і спитися" або що "з чогось треба й починати".

Нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубінський розмістив фото, на якому під забороною продажу опинилися презервативи, і підписав його: "Девіз уряду Шмигаля: своїх не продаємо". Вочевидь, він від "своїх" давно відмежувався. Коментатори жартують про підвищення народжуваності і про "Ні ковіду – хай живе трипер".

Подібне фото оприлюднила і користувачка Наталія Грабовська з порадою "Плодіться і розмножуйтеся. Карантин", а медіаюрист Клим Братківський поширив його з підписом "Демографічна криза? Вихід є: локдаун!"

Головред РБК-Україна Сергій Щербина також жартує на цю тему, зауважуючи, що Кабінет міністрів України і торговельні мережі блискавичним кидком руйнують плани рептилоїдів щодо скорочення населення, заборонивши продаж засобів контрацепції в локдауні. Такої підлості таємні товариства не очікували".

Сторінка "Баба і кіт" на одному фото демонструє, як на розташованих поруч полицях у магазині "живе" і "не живе" вірус (судячи з заборони продажу товарів),

а до фото натовпу лижників з курорта Буковель додає знущальний підпис "Головне, щоб шкарпетки не купували".

Нагадаємо, опівночі в Україні розпочався двотижневий локдаун, який триватиме до 24 січня. Тим часом Володимир Зеленський проводить вихідні на Буковелі.

Підписуйтесь на RegioNews