UA | RU
22 квітня 2020, 09:09 24

Під Чорнобилем досі горять чотири лісництва

У зоні відчуження триває ліквідація лісових пожеж на території чотирьох лісництв
У зоні відчуження триває ліквідація лісових пожеж на території чотирьох лісництв
Фото: flickr

Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

"Станом на 7 год. 22 квітня у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС надається допомога ДАЗВ у гасінні пожеж на території Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв”, - ідеться у повідомленні.

Також відмічається, що основні зусилля спрямовані на локалізацію 3 осередків (с. Розсоха, с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торф’янику в осередках пройдених вогнем.

Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС та додатково 8 шляхопрокладачів Збройних Сил України. Інженерною технікою створено 640 км мінералізованих смуг.

До гасіння залучено 1 тис. 202 чоловіки та 279 одиниць техніки, з них від ДСНС 1 тис. 68 чоловік особового складу та 237 одиниць техніки, у тому числі 3 вертольоти ДСНС (якими 21 квітня здійснено 129 скидів – 258 т води).

Нагадаємо, у Чорнобилі і Житомирській області досі гасять пожежі (ФОТО, ВІДЕО). Загрози об'єкту Укриття, сховищу радіаційних відходів та іншим критичним об'єктам Зони відчуження немає.

Хто причетний до пожеж на Житомирщині? В РНБО вважають, що ліси у Житомирській області підпалили і до цього можуть бути причетні місцеві фермери.

Ліси на Житомирщині могли підпалити, - МВС. Лісові пожежі, які зараз вирують в Житомирській області, могли стати наслідком умисного підпалу.

У Чорнобилі поновилися пожежі. У Чорнобильській зоні відчуження рятувальники борються з 4 новими осередками займання.

Штрафом не відбудетесь, - Аваков про підпали в Чорнобилі. Нацгвардія розпочала антидиверсійну операцію в лісі, а всіх, хто щось знає про підпали, просять звернутися в поліцію.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews