UA | RU
19 квітня 2020, 18:23 121

Хто причетний до пожеж на Житомирщині: версія РНБО

Ліси у Житомирській області підпалили і до цього можуть бути причетні місцеві фермери
Ліси у Житомирській області підпалили і до цього можуть бути причетні місцеві фермери
Фото: ДСНС України

Таку версію висунув секретар РНБО Олексій Данілов на особистій Facebook-сторінці, пишуть RegioNews.

"Перебували у робочому відрядженні в Овруцькому районі Житомирської області, вивчали ситуацію, пов’язану з пожежами. На нараді розглядалось зокрема питання відповідальності власників землі, які можуть мати відношення до виникнення підпалів. Висновки не забаряться”, - написав секретар Ради національної безпеки та оборони.

Тим часом голова ОПУ Андрій Єрмак повідомив, що співробітники ДСНС зараз працюють на трьох основних напрямках: район села Виступовичі, села Першотравневе та села Теклівка, а також на окремих ділянках Народицького спецлісгоспу.

Нагадаємо, що 16 квітня українська столиця потонула у їдкому чорному димі. Через дві доби, 18 квітня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що погіршення екологічної ситуації у Києві спровокували пожежі у Житомирській області.

Як писали RegioNews раніше, на засідання оперативного штабу в Овручі міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про те, що лісові пожежі, які зараз вирують в Житомирській області, могли стати наслідком умисного підпалу.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook