UA | RU
17 березня 2020, 11:37 19

Україна почала вивозити своїх громадян з Єгипту

Україна почала вивозити громадян з Єгипту - до Києва та Львова з Шарм-ель-Шейха повернуться 6 літаків з українцями
Фото: facebook/dmytro.kuleba
Україна почала вивозити громадян з Єгипту - до Києва та Львова з Шарм-ель-Шейха повернуться 6 літаків з українцями

Як передає RegioNews, про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в Facebook.

"Єгипет - SkyUp Airlines почав вивозити наших людей з Шарма... Вранці вже 5 літаків на Бориспіль, 1 - на Львів. Консул допомагає", - написав він.

Також міністр зазначив, що спільно з міністром інфраструктури Владиславом Кріклієм працюють з туроператорами і авіакомпаніями, щоб допомогти українським громадянам.

У прес-службі МЗС України повідомили, що до України вже повернулися 1,5 тисячі громадян, які перебували на курортах Єгипту і не змогли вчасно вилетіти через введення карантину.

Зокрема, 17 березня до аеропорту "Бориспіль" прибуло вже шість рейсів, які повернули 1146 українських громадян. Також два літаки прибули до Львова і один – до Харкова.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, Словаччина, Молдова, Польща, Чехія вводять тимчасове обмеження на в'їзд, Болгарія оголосить список країн, чиїх громадян не будуть пускати в країну.

Укрзалізниця скасовує потяги до Польщі - у ніч на 15 березня призупиняється пасажирське залізничне сполучення з Польщею.

16 березня з 00:01 в Україні на 2 тижні буде заборонено в’їзд іноземним громадянам, які не мають права на постійне або тимчасове проживання.

З 17 березня Україна закриває пасажирське авіасполучення через пандемію коронавірусу у світі.

Уряд України ввів карантин по всій країні через спалах коронавірусу в світі. З 12 березня до 3 квітня у всіх закладах середньої, дошкільної та позашкільної освіти зупинено навчальний процес.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »