UA | RU
07 квітня 2020, 18:26

У Тернополі медикам передали обладнання, техніку та солодощі

Тернопільська лікарня швидкої допомоги отримала від благодійників медичне обладнання та побутову техніку
Тернопільська лікарня швидкої допомоги отримала від благодійників медичне обладнання та побутову техніку
Фото: Тернопільська міська рада

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на Тернопільську міську раду.

Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги, що визначена базовою для лікування пацієнтів з діагнозом СOVID – 19, отримала від благодійників чергову допомогу - сучасний апарат для забору крові та набір клинків для інтубації. Медичне обладнання передане компанією "Viknar'off".

Три монітори спостереження за пацієнтами, пральні машини та солодощі для підтримання духу отримали медики від небайдужих тернополян зі спільноти "Coronavirus.ternopil" та благодійної організації "Карітас Тернопіль".

В інфекційне відділення лікарні швидкої допомоги від благодійників надійшов 21 монітор спостереження за пацієнтами. Ще 11 подібних моніторів наступного тижня будуть закуплені у медичні установи Тернополя за кошти місцевого бюджету.

Тернопільські лікарні також отримали 18 моніторів пацієнта від благодійника, який побажав залишитися невідомим.

Нагадаємо, у Тернопільській області збільшилася кількість хворих медиків. Наразі в області 46 інфікованих медпрацівників.

У Тернопільській області помер 57-річний священник, який був першим інфікованим COVID-19 в області. Це третій летальний випадок в регіоні.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється).

Читайте також: Як протистоять коронавирусу в регіонах: хроніка (оновлюється).

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
12 червня 2026
Політичні ігри. Чому найбільше місто Київщини ризикує замерзнути взимку
Місто Біла Церква раніше залишилося без міського голови, а зараз, схоже, може залишитися і без міської ради