UA | RU
20 березня 2020, 11:14

Чоловік померлої в Івано-Франківську від коронавірусу жінки повернувся з Чехії, - мер

Усіх, хто повернувся з-за кордону, просять самоізолюватися та не наражати на небезпеку інших
Усіх, хто повернувся з-за кордону, просять самоізолюватися та не наражати на небезпеку інших
Фото ілюстративне

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, інформує RegioNews.

Вчора в Івано-Франківську підтвердили перший випадок захворювання на коронавірус. Жінка - жителька Івано-Франківська, вона померла, каже Марцінків.

Пацієнтка поступила в лікарню у важкому стані. Тривалий час вона займалась самолікуванням і надто пізно звернулася до лікарів. Жінка померла через добу після госпіталізації, ще до отримання результатів тесту на COVID-19.

До цього у неї підтвердили грип типу А. Жінка працювала в Івано-Франківську, за межі країни не виїжджала, тож у медзакладі сумнівалися, що в неї виявлять коронавірус. Проте аналіз все таки надіслали в Київ. Увечері, 19 березня, в Міністерстві охорони здоров'я підтвердили діагноз COVID-19.

"Сьогодні Київський лабораторний центр підтвердив наявність коронавірусної інфекції у пацієнтки інфекційної лікарні, яка померла напередодні, - розповів т.в.о. голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Віталій Федорів. – Контактною особою померлої був її чоловік, який повернувся із-закордону. Весь час він перебував на самоізоляції".

Міський голова звернувся до тих мешканців, які повернулися з інших країн - Чехії, Польщі, Італії чи Іспанії.

"Чоловік померлої повернувся з Чехії, з-за кордону. Тож прохання до людей, які нещодавно, до місяця часу, повернулися з-за кордону, самоізолюватися та не наражати на небезпеку інших", – звернувся Руслан Марцінків.

У соціальних мережах повідомили, що чоловіка померлої ізолювали в медзакладі, за ним приїхали карета швидкої та поліція.

Оперативно про карантин (20.03.2020/9:00)

Опубліковано Русланом Марцінковим Пʼятниця, 20 березня 2020 р.

Нагадаємо, в Івано-Франківську 15 осіб обстежують на коронавірус. Навіть попри карантин багато людей нехтують правилами безпеки.

Церква онлайн: де і коли можна подивитися літургії в храмах Івано-Франківськ. Богослужіння можна переглянути на YouTube каналі, Facebook сторінці, послухати по радіо або подивитися на місцевому телеканалі.

В Івано-Франківську закривають усе, крім аптек, продуктових и АЗС, транспорт - обмежать. Задля профілактики поширенню коронавірусу в місті вводять низку обмежень.

В Івано-Франківську транспорт скасують, розроблять маршрути для медиків та комунальників. З 19 березня в місті зупинили рух громадського транспорту. Спеціальні маршрути створять для тих, хто в умовах карантину повинен працювати.

Більше по темі Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється).

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00