UA | RU
05 квітня 2021, 10:30

У Полтаві підприємці протестують проти жорсткого карантину

Представники бізнесу ринків мітингують проти закриття ринків
Представники бізнесу ринків мітингують проти закриття ринків
Фото: zmist.pl.ua

Сьогодні, 5 квітня у Полтаві під будівлею ОДА підприємці вкотре вийшли на акцію протесту проти жорсткого карантину.

Про це повідомляє Суспільне, видання "Зміст", передає RegioNews.

Підприємці, які працюють на центральному речовому ринку у Полтаві, вдруге вийшли на пікет, щоб висловити своє невдоволення закриттям ринків на період дії карантину.

Вони заявляють, що черговий локдаун "вдарить" по малому бізнесу.

Подібна акція відбулася 1 квітня. Тоді керівництво обласної адміністрації повідомило, що скасувати обмеження на роботу ринків неможливо.

У Полтавській області з 3 по 17 квітня діють посилені обмеження, вони стосуються роботи кафе, ресторанів і ТРЦ. Також на час карантину в Полтавській області заборонена робота спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, діяльність непродовольчих ринків.

Нагадаємо, 1 квітня у Полтаві підприємці влаштували протест, вони вимагають, щоб речовий і продуктовий ринки не закривали.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
На Київщині молода пара загинула від чадного газу: причиною став автономний обігрівач
28 грудня 2025, 18:28
Після зустрічі у Маямі Зеленський та Трамп зателефонують європейським лідерам
28 грудня 2025, 17:05
Мінімальна пенсія в Україні у 2026 році може зрости до 25 000 грн
28 грудня 2025, 16:50
Президент України Володимир Зеленський прибув до Маямі для зустрічі з Дональдом Трампом
28 грудня 2025, 16:17
Різанина у метро: у Києві на Контрактовій пасажир поранив двох людей під час конфлікту
28 грудня 2025, 16:04
На Івано-Франківщині перекинувся пасажирський автобус: одна людина загинула и 8 травмованих
28 грудня 2025, 15:00
Оголошено перемир'я: МАГАТЕ повідомляє про паузу в бойових діях на території ЗАЕС
28 грудня 2025, 14:30
На Дніпропетровщині внаслідок атак поранено двох чоловіків, пошкоджено майже десять будинків
28 грудня 2025, 14:00
Трагедія на водоймі на Чернігівщині: чоловік загинув, провалившись під кригу
28 грудня 2025, 13:45
На Чернігівщині внаслідок обстрілів поранено 77-річну жінку
28 грудня 2025, 13:00