UA | RU
22 серпня 2020, 16:54

Київ та ще 14 регіонів не можуть пом'якшити карантин — МОЗ

Упродовж останніх днів кількість регіонів із негативною статистикою зросла
Упродовж останніх днів кількість регіонів із негативною статистикою зросла
Фото: flickr

Станом на 21 серпня Київ і ще 14 областей України не відповідають усім необхідним критеріям для ослаблення протиепідемічних заходів.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я, передає RegioNews.

Згідно із даними МОЗ, не відповідають вимогам по ослабленню карантину Київ, а також Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Одеська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька і Чернігівська області.

У відомстві зазначили, що на основі цих даних встановлюється на території регіону та чи інша зона епідемічної небезпеки.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, в Україні черговий антирекорд Covid-19: за добу виявили понад 2300 нових випадків. Найбільше нових випадків зафіксували в Харківській, Одеській, Чернівецькій і Тернопільській областях.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей