UA | RU
12 червня 2020, 21:34

Кандидати в мери Києва від "Слуги народу" обговорили формат проведення праймеріз

Партія "Слуга народу" ще не визначилася із кандидатом на місцевих виборах у Києві
Партія "Слуга народу" ще не визначилася із кандидатом на місцевих виборах у Києві
Фото: Facebook

12 червня в Офісі Президента відбулася зустріч кандидатів на посаду Київського міського голови від партії “Слуга народу”.

Про це повідомив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Наш”, передає RegioNews.

За словами Арахамії, зустріч стосувалася формату проведення праймеріз серед потенційних кандидатів від партії.

Ми спілкувалися стосовно майбутнього формату праймеріз”, - сказав Арахамія.

Він також додав, що участь у зустрічі узяли політики, які заявили про своє бажання висуватися на посаду київського міського голови.

Нагадаємо, народні депутати від фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський та Олександр Ткаченко 31 травня заявили, будуть балотуватися на пост мера Києва.

Раніше у ЗМІ з'явилися публікації про те, що заклад, який належить народному депутату від фракції "Слуга народу" Миколі Тищенку, обслуговує бізнесменів і політиків під час карантину.

Також Віталій Кличко офіційно підтвердив наміри балотуватися в мери Києва.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання