UA | RU
25 березня 2020, 21:01 233

Шмигаль: режим надзвичайної ситуації не порушує права людей

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що режим надзвичайної ситуації, який буде діяти до 24 квітня, не порушує права людей і не руйнує економіку
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що режим надзвичайної ситуації, який буде діяти до 24 квітня, не порушує права людей і не руйнує економіку
Фото: Facebook

Своє відеозвернення він опублікував у Facebook, передає RegioNews.

"Надзвичайна ситуація - це не надзвичайний стан, вона не порушує конституційні права і не ставить хрест на економіці. Перш за все - це про збільшення наших з вами спільних обов'язків для подолання епідемії", - розповів Шмигаль.

Прем'єр-міністр також додав, що єдина державна система цивільного захисту переведена в режим готовності, що прискорює обмін інформацією між регіонами, лікарнями і людьми, залученими в боротьбу з коронавирусом.

"Ми зможемо діяти швидше, бюрократичні питання не стануть перешкодою для забезпечення здоров'я українців", - сказав Шмигаль.

Він також додав, що режим надзвичайної ситуації може бути припинений достроково.

"Я впевнений, ми пройдемо цей виклик, і якщо це станеться раніше, ніж 24 квітня, ми скасуємо карантинні заходи і надзвичайну ситуацію достроково", - повідомив прем'єр.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Читайте також: Як протистоять коронавирусу в регіонах: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, 25 березня Кабмін подовжив карантин і запровадив по всій Україні надзвичайну ситуацію.

Також Кабмін затвердив законопроєкт про кримінальну відповідальність за незаконний експорт товарів протиепідемічного призначення.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook