UA | RU
17 червня 2025, 08:50

У Харкові водійка Ford збила двох жінок на пішохідному переході

фото: Національна поліція

Поліція встановлює обставини смертельної ДТП у Слобідському районі Харкова

Про це повідомляє RegioNews із посиланням на Головне управління Національної поліції в Харківській області.

У понеділок, 16 червня близько 18:35 на вулиці Георгія Тарасенка водійка автомобіля Ford Fusion здійснила наїзд на двох 76-річних жінок, які переходили проїжджу частину по пішохідному переходу.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди одна з потерпілих загинула на місці події. Іншу жінку із тілесними ушкодженнями доставили до лікарні.

Наразі правоохоронці встановлюють подробиці смертельної ДТП.

Нагадаємо, в Харкові легковик виїхав на червоне світло та врізався в автоцистерну: загинули 3 людини.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
16 липня 2025
Трамп і 50 днів. Чи догрався Путін і до чого готуватися Україні після заяв американського президента
Заява президента США уперше сприймається не як спроба домовитися, а як справжній ультиматум
14 липня 2025
Зміни до законодавства і битва Залужний-Зеленський. Чи варто чекати виборів найближчим часом
Влада із сателітами нібито як готується до виборів, але поки готуватися ні до чого, хіба до перемоги Залужного
11 липня 2025
"Самогубства" в Росії. Чи є в них український слід – і чому Кремль про нього мовчить
Загадкові смерті російських топчиновників – одна із ознак того, що час імперії добігає кінця, і руку до цього знову доклала Україна
09 липня 2025
Чому Кабмін відмовився призначати обраного голову БЕБ, і чим це загрожує Україні
Влада, яка закривала очі на російських родичів керівників АМКУ та ЗСУ, раптом витягла цю карту в ситуації із реформою Бюро економічної безпеки