UA | RU
18 травня 2020, 18:27

Підозрюваний у держзраді харківський депутат самоізолювався у Москві

Перебуваючи у державному розшуку Максим Мусєєв опублікував знімки з російської столиці
Перебуваючи у державному розшуку Максим Мусєєв опублікував знімки з російської столиці
Фото: Instagram Максима Мусєєва

Депутат харківської міської ради Максим Мусєєв, підозрюваний у нанесенні шкоди державній безпеці України, сфотографувався у центрі Москви

Побіжний депутат Харківської міськради виклав фото в Instagram, де він сидить на підвіконні, їсть яблуко і дивиться у вікно. В будинку навпроти рясніють вивіски російською мовою: "доставка", "кавоманія", "мінімаркет".

Про це пише видання KHARKIV Today, інформує RegioNews.

Мусєєв не підписав фото і не поділився геоміткою, хоча раніше ставив їх. Нині ж депутат обмежився хештегами — самоізоляція, ЗСЖ, ПП (правильне харчування) і карантин.

Як вдалося з'ясувати KHARKIV Today, будинок, який потрапив на знімок, розташований в Москві по вулиці 1-ій Тверській-Ямській, 21. На протилежній стороні знаходиться будинок під номером 28, у вікні якого і позував Мусєєв.

На сайті бази нерухомості зазначено, що орендувати двокімнатну квартиру (70 кв.м) в будинку, де позував Мусєєв, можна за 95 тисяч рублів або 34,2 тисячі гривень на місяць.

До цього в соцмережах депутат виклав знімок, у правій частині якого можна впізнати будинок 28 по вулиці 1-ий Тверській-Ямській.

Раніше Максим Мусєєв публікував знімки з Туреччини, Австрії та Чехії.

Довідка:

Екс-главу адміністрації Холодногірської району та депутата харківської міськради Мусєєва підозрюють у державній зраді.

Слідство встановило, що Максим Мусєєв завдав шкоду державній безпеці, перебуваючи за межами України. У 2018 році підозрюваний двічі не з'явився на вимогу суду. У зв'язку з цим його оголосили у національний та міжнародний розшук. Судовий процес триває.

Читайте також: Нардепа з Кіровоградської області підозрюють у зловживанні владою

На Прикарпатті депутат побився з журналістами

Нардеп Ігор Молоток хоче довести, що не причетний до замаху на життя мера Конотопа Артема Семеніхіна

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
13 500 євро з людини: на Буковині затримали організаторів нелегального виїзду чоловіків за кордон
13 лютого 2026, 15:55
Надзвичайна ситуація у Києво-Печерській лаврі: підтоплено фондосховища музею
13 лютого 2026, 15:37
Стало відомо, де та коли може відбутися наступний раунд мирних переговорів
13 лютого 2026, 15:18
Працівники київського депо зливали дизель із тепловозів: до 2000 літрів за ніч
13 лютого 2026, 14:44
Агенти ФСБ, що сприяли ударам по енергооб'єктах Дніпра, отримали вирок
13 лютого 2026, 14:27
Росіяни вдарили по дитячій лікарні в Сумах
13 лютого 2026, 14:15
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
13 лютого 2026, 14:01
Нарубали на 12 мільйонів: на Харківщині викрили посадовця, який "заробляв" на деревах
13 лютого 2026, 13:55
Платежів на пів мільйона: на Волині судили митника за схему зловживання
13 лютого 2026, 13:35
Взяли квартиру штурмом: на Закарпатті 16-річну дівчину врятували від ґвалтівника
13 лютого 2026, 13:34