UA | RU
07 липня 2020, 16:17 129

Соболевський Юрій

Керівник Херсонської обласної організації партії «Слуга народу»

Адвокат, громадський діяч, радник члена Кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів, заступник Голови Ради ВГО "Всеукраїнська асоціація молодих науковців".

Проживає в Києві.

Сторінка Facebook.

Кар'єра і бізнес

2010 р. – на сайті Національної асоціації адвокатів України повідомляється про видачу свідоцтва. З 14 квітня 2020 року право на заняття адвокатською діяльністю припинено згідно з п. 1 ч. 1 ст. 31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" на підставі заяви.

Згідно декларації працює у Головному управлінні Держгеокадастра в Кіровоградській області начальником відділу у Кропивницького районі. Також отримує заробіток від адвокатського об'єднання "Юридична компанія "Капітал".

Політичний бекграунд

2019 р. - на президентських виборах був представником Володимира Зеленського в Херсонській області, АР Крим та місті Севастополь;

Керівник обласного виборчого штабу, представник в регіоні політичної партії "Слуга народу".

Після виборів Соболевський покинув Херсон і працював у Кропивницькому. Був радником голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня.

Червень 2020 р. – керівник Херсонської обласної організації партії "Слуга народу".

Сім'я

Дружина: Олена Соболевська.

Діти: донька Анастасія та син Валентин.

Декларація

У декларації за 27 травня 2020 року в графі " місце роботи зазначено Головне управління Держгеокадастра в Кіровоградській області на посаді начальник відділу у Кропивницького районі.

У розділі об'єкти нерухомості сказано про дві квартири у Києві площею 94 м кв (купена в 2007 році) і 65 м кв (куплена в 2017 році).

На дружину Олену Соболевскую записаний легковий автомобіль KIA SPORTAGE 2017 року випуску.

Згідно з декларацією, зарплата Соболевського в АТ "Юридична компанія "Капітал" становить 59 тис 163 грн, а зарлата його дружини у Нацкомфінпослуг — 152 тис 909 грн.

Також відомо, що родина зберігає готівкою 950 тис грн, $50 тисяч і 40 тисяч євро. На банківських рахунках зберігається 8 005 грн і $1.

У розділі "Витрати і угоди" сказано про придбання Соболевським двох нематеріальних активів.

Відомо, що Соболевський є членом недержавної некомерційної професійної організації Національної асоціації адвокатів України (НААУ).

Скандали

26 листопада 2019 року ексголова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь призначив собі п'ятьох радників. Одним з них був Соболевський.

У травні того ж року постив фото сміттєвого бака з плакатом з написом "Люстрація", висловлювався в підтримку очищення влади шляхом люстрирования.

Москаленко Володимир
Міський голова Коростеня
Попенко Ольга
Міський голова Прилук
Федорук Анатолій
Міський голова Бучі
Всі досьє »