UA | RU
07 липня 2020, 16:17 439

Соболевський Юрій

Керівник Херсонської обласної організації партії «Слуга народу»
Керівник Херсонської обласної організації партії «Слуга народу»

Адвокат, громадський діяч, радник члена Кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів, заступник Голови Ради ВГО "Всеукраїнська асоціація молодих науковців".

Проживає в Києві.

Сторінка Facebook.

Кар'єра і бізнес

2010 р. – на сайті Національної асоціації адвокатів України повідомляється про видачу свідоцтва. З 14 квітня 2020 року право на заняття адвокатською діяльністю припинено згідно з п. 1 ч. 1 ст. 31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" на підставі заяви.

Згідно декларації працює у Головному управлінні Держгеокадастра в Кіровоградській області начальником відділу у Кропивницького районі. Також отримує заробіток від адвокатського об'єднання "Юридична компанія "Капітал".

Політичний бекграунд

2019 р. - на президентських виборах був представником Володимира Зеленського в Херсонській області, АР Крим та місті Севастополь;

Керівник обласного виборчого штабу, представник в регіоні політичної партії "Слуга народу".

Після виборів Соболевський покинув Херсон і працював у Кропивницькому. Був радником голови Кіровоградської ОДА Андрія Балоня.

Червень 2020 р. – керівник Херсонської обласної організації партії "Слуга народу".

Сім'я

Дружина: Олена Соболевська.

Діти: донька Анастасія та син Валентин.

Декларація

У декларації за 27 травня 2020 року в графі " місце роботи зазначено Головне управління Держгеокадастра в Кіровоградській області на посаді начальник відділу у Кропивницького районі.

У розділі об'єкти нерухомості сказано про дві квартири у Києві площею 94 м кв (купена в 2007 році) і 65 м кв (куплена в 2017 році).

На дружину Олену Соболевскую записаний легковий автомобіль KIA SPORTAGE 2017 року випуску.

Згідно з декларацією, зарплата Соболевського в АТ "Юридична компанія "Капітал" становить 59 тис 163 грн, а зарлата його дружини у Нацкомфінпослуг — 152 тис 909 грн.

Також відомо, що родина зберігає готівкою 950 тис грн, $50 тисяч і 40 тисяч євро. На банківських рахунках зберігається 8 005 грн і $1.

У розділі "Витрати і угоди" сказано про придбання Соболевським двох нематеріальних активів.

Відомо, що Соболевський є членом недержавної некомерційної професійної організації Національної асоціації адвокатів України (НААУ).

Скандали

26 листопада 2019 року ексголова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь призначив собі п'ятьох радників. Одним з них був Соболевський.

У травні того ж року постив фото сміттєвого бака з плакатом з написом "Люстрація", висловлювався в підтримку очищення влади шляхом люстрирования.


 
Самойленко Олександр
Голова Херсонської обласної ради
Лукашук Микола
Голова Дніпропетровської обласної ради
Шульга Сергій
Голова Кіровоградської обласної ради
Всі досьє »

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook