UA | RU
22 квітня 2020, 10:44 40

Коваль Віталій

Голова Рівненської обласної державної адміністрації

Народився 28 липня 1981 року в місті Березне, Рівненська область.

Випускник Тернопільської академії народного господарства (2003, спеціальність "банківська справа"), Львівської бізнес-школи Українського католицького університету (2017).

Профіль на Facebook

Профіль на Wikipedia

КАР’ЄРА

З 2004 по 2006 рік працював на різних посадах у Першій Київській філії відкритого акціонерного товариства "Укргазбанк".

З 3-го березня 2006 року по 5 липня 2019-го року – фізична особа-підприємець (Основна діяльність: оптова торгівля фруктами та овочами. Додаткова: оптова та роздрібна торгівля меблями).

З 2008 по 2009 рік – директор ТОВ "Пробанк Консалт", м. Вишневе (Київська область).

З 2012 по 2017 рік – гендиректор ТзОВ "Інвесттрейдсервіс", київської компанії, яка спеціалізується на оптовій торгівлі зерном, тютюном, насінням та кормами для тварин.

З 2014 року і до призначення на посаду голови Рівненської ОДА Віталій Коваль – гендиректор двох фірм – ТзОВ "Санако", що спеціалізується на аграрному секторі, продажі нафтопродуктів та техніки, та "ВВВ Монтаж", компанії з будівництва доріг.

Із 2018 року Коваль – заступник голови ради Всеукраїнської дорожньої асоціації.

19 вересня 2019 року Президент України Володимир Зеленський Указом №672/2019 призначив  Віталія Коваля головою Рівненської ОДА.

РОДИНА

Дружина — Коваль Ксенія (в дівоцтві Баранюк). Доньки – Коваль Богдана Віталіївна та Коваль Злата Віталіївна.

ЦІКАВЕ З ДЕКЛАРАЦІЇ

Віталій Коваль за 2018 рік отримав лише 94,2 тис. гривень офіційних доходів. Тобто заробляв трохи більше восьми тисяч гривень на місяць, хоча був директором одразу двох компаній: "Санако" та "ВВВ Монтаж". Компанія "ВВВ Монтаж" займається будівництвом доріг та за даними  clarity-project.info за останні півтора року підписала проєктів на суму 440 мільйонів гривень.

Декларує квартиру на 66  кв.м. у Києві, що була куплена у 2008 році, та 27 500 доларів валютних збережень готівкою. Дружина пана Коваля – Ксенія Коваль – торік заробила  45 200 гривень та зберігає 19 800 доларів готівкою.

За даними декларації, у Віталія Коваля є 15 800 гривень несплачених податкових зобов’язань та понад 780 000 гривень несплаченого виконавчого збору. 

ЗВ’ЯЗКИ

У регіональних ЗМІ Віталій Коваль фігурує як креатура голови Рівненської облради Олександра Данильчука, який був обраний до облради від БПП.// Рівне вечірнє

У 2016 році Олександр Данильчук подає декларацію як виконавчий директор "Санако", генеральним директором якого на той час є Віталій Коваль.

СКАНДАЛЬНІ ФАКТИ

Віталія Коваля штрафували через порушення ведення податкового обліку, а саме заниження податку на додану вартість в документах фірми, яку він очолював. Такі факти  виявили під час перевірок. Наприклад, у 2014-му, коли він був гендиректором ТОВ "Інвесттрейдсервіс" // Постанова Печерського районного суду Києва

У 2018-му "ВВВ Монтаж", яку очолював Віталій Коваль, отримало 22 контракти на 427 мільйонів. При цьому договорів зі Службою автомобільних доріг Рівненської області – підписали на 80 мільйонів. Фінансові успіхи фірми не вплинули на офіційний достаток Коваля. Бо за 2018-й рік роботи на фірмі він заробив всього 24 тисячі гривень. І це при тому, що він керував фірмою майже з її створення - з 2016-го і аж до призначення в ОДА.// Четверта влада

РЕЗОНАНСНІ ЗАЯВИ

Заявив, що час нелегального бізнесу на Рівненщині закінчився. "Контролюючи обіг деревини, ми можемо зробити наступний крок – легалізувати нелегальні пилорами. В області їх достатньо. Чуємо багато питань, чому вони працюють у підпіллі, а не "по-білому". Можу сказати, що час нелегального бізнесу на Рівненщині – закінчився!". // Рівне медіа

Завітневич Олександр
Керівник Черкаської обласної організації партії «Слуга народу»
Кісєль Юрій
Керівник Дніпропетровської обласної організації партії “Слуга народу”
Кривошеєв Ігор
Керівник Закарпатської обласної організації партії «Слуга народу»
Всі досьє »