UA | RU
22 квітня 2020, 10:44 244

Коваль Віталій

Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Голова Рівненської обласної державної адміністрації

Народився 28 липня 1981 року в місті Березне, Рівненська область.

Випускник Тернопільської академії народного господарства (2003, спеціальність "банківська справа"), Львівської бізнес-школи Українського католицького університету (2017).

Профіль на Facebook

Профіль на Wikipedia

КАР’ЄРА

З 2004 по 2006 рік працював на різних посадах у Першій Київській філії відкритого акціонерного товариства "Укргазбанк".

З 3-го березня 2006 року по 5 липня 2019-го року – фізична особа-підприємець (Основна діяльність: оптова торгівля фруктами та овочами. Додаткова: оптова та роздрібна торгівля меблями).

З 2008 по 2009 рік – директор ТОВ "Пробанк Консалт", м. Вишневе (Київська область).

З 2012 по 2017 рік – гендиректор ТзОВ "Інвесттрейдсервіс", київської компанії, яка спеціалізується на оптовій торгівлі зерном, тютюном, насінням та кормами для тварин.

З 2014 року і до призначення на посаду голови Рівненської ОДА Віталій Коваль – гендиректор двох фірм – ТзОВ "Санако", що спеціалізується на аграрному секторі, продажі нафтопродуктів та техніки, та "ВВВ Монтаж", компанії з будівництва доріг.

Із 2018 року Коваль – заступник голови ради Всеукраїнської дорожньої асоціації.

19 вересня 2019 року Президент України Володимир Зеленський Указом №672/2019 призначив  Віталія Коваля головою Рівненської ОДА.

РОДИНА

Дружина — Коваль Ксенія (в дівоцтві Баранюк). Доньки – Коваль Богдана Віталіївна та Коваль Злата Віталіївна.

ЦІКАВЕ З ДЕКЛАРАЦІЇ

Віталій Коваль за 2018 рік отримав лише 94,2 тис. гривень офіційних доходів. Тобто заробляв трохи більше восьми тисяч гривень на місяць, хоча був директором одразу двох компаній: "Санако" та "ВВВ Монтаж". Компанія "ВВВ Монтаж" займається будівництвом доріг та за даними  clarity-project.info за останні півтора року підписала проєктів на суму 440 мільйонів гривень.

Декларує квартиру на 66  кв.м. у Києві, що була куплена у 2008 році, та 27 500 доларів валютних збережень готівкою. Дружина пана Коваля – Ксенія Коваль – торік заробила  45 200 гривень та зберігає 19 800 доларів готівкою.

За даними декларації, у Віталія Коваля є 15 800 гривень несплачених податкових зобов’язань та понад 780 000 гривень несплаченого виконавчого збору. 

ЗВ’ЯЗКИ

У регіональних ЗМІ Віталій Коваль фігурує як креатура голови Рівненської облради Олександра Данильчука, який був обраний до облради від БПП.// Рівне вечірнє

У 2016 році Олександр Данильчук подає декларацію як виконавчий директор "Санако", генеральним директором якого на той час є Віталій Коваль.

СКАНДАЛЬНІ ФАКТИ

Віталія Коваля штрафували через порушення ведення податкового обліку, а саме заниження податку на додану вартість в документах фірми, яку він очолював. Такі факти  виявили під час перевірок. Наприклад, у 2014-му, коли він був гендиректором ТОВ "Інвесттрейдсервіс" // Постанова Печерського районного суду Києва

У 2018-му "ВВВ Монтаж", яку очолював Віталій Коваль, отримало 22 контракти на 427 мільйонів. При цьому договорів зі Службою автомобільних доріг Рівненської області – підписали на 80 мільйонів. Фінансові успіхи фірми не вплинули на офіційний достаток Коваля. Бо за 2018-й рік роботи на фірмі він заробив всього 24 тисячі гривень. І це при тому, що він керував фірмою майже з її створення - з 2016-го і аж до призначення в ОДА.// Четверта влада

РЕЗОНАНСНІ ЗАЯВИ

Заявив, що час нелегального бізнесу на Рівненщині закінчився. "Контролюючи обіг деревини, ми можемо зробити наступний крок – легалізувати нелегальні пилорами. В області їх достатньо. Чуємо багато питань, чому вони працюють у підпіллі, а не "по-білому". Можу сказати, що час нелегального бізнесу на Рівненщині – закінчився!". // Рівне медіа

У рейтингу RegioNews голів ОДА, призначених Зеленським від початку його президентської каденції, Віталій Коваль отримав 9 балів з 25 можливих і зайняв 32 місце серед 47 учасників.


 

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/www.regionews.ua/application/rnews/view/scripts/portal/index/topnews-mobile.phtml on line 1
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Євген Іванов
Відомий аграрний експерт, директор фермерського господарства "Альфа"
Павло Якименко
Народний депутат, член фракції "Слуга народу"
Всі досьє »

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook