UA | RU
19 червня 2020, 12:16 590

Ананченко Михайло

Керівник Сумської обласної організації партії «Слуга народа»
Керівник Сумської обласної організації партії «Слуга народа»

Український громадський активіст, помічник міського голови Сум, Студентський президент України, голова Української молодіжної ради. Народний депутат України 9-го скликання. Член фракції політичної партії "Слуга народу". Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення і контролю за діяльністю дипломатичної служби Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Народився 17 листопада 1994 року у Сумах. Проживає в місті Сумах.

Особистий профіль у Facebook.

Профіль у Wikipedia.

Освіта

Закінчив Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка. Навчається в цьому ж університеті за спеціальністю "адміністративний менеджмент".

Кар’єра  і бізнес

2010 р. — волонтер при дитячих будинках і міських центрах реабілітації.

2012 – 2015 рр. – заступник голови профспілкової організації студентів СумДПУ ім. А.Макаренка.

2013 р. – член Національної спілки журналістів, автор публікацій у місцевих та інтернет-виданнях.

2014 р. – арт-директором нічного клубу. Був організатором молодіжних форумів та масових заходів у Сумах.

2015 р. – працював заступником директора "Віза-тур" в Україні" і менеджером зі зв’язків із громадськістю в одному з нічних клубів Сум. Організатор та співорганізатор молодіжних, юнацьких і студентських форумів (зокрема, "Student growing up"), спільних міжнародних і всеукраїнських подорожей з метою обміну досвідом, а також масових заходів у місті Суми.

2016 р. – студентський мер Сумської області. Співпрацює з такими організаціями, як "Український освітній клуб”, "Британська молодіжна рада", "Українська асоціація студентів", "Національний студентський союз", "Український освітній клуб", "Федерація дебатів України".

2016−2017 рр. –  голова комітету фандрайзингу Української асоціації студентів та Студентським президентом України. Співзасновник та керівником ГО "Українська молодіжна рада” та "Всеукраїнське об’єднання "Суми Псел”.

Політичний бекграунд

2016 р. – помічник консультант депутата Сумської обласної ради 7 скликання від ВО "Батьківщина” Ігоря Ганненка.

2018 р. – помічник  Сумського міського голови Олександра Лисенка.

Під час президентських виборів у 2019 році очолював штаб Зеленського в Сумській області.

На виборах в Раду у 2019 році увійшов до виборчого списку Слуги народу під номером 34. Є членом партії Слуга народу. Член Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

У Верховній Раді обіймає такі посади:

Голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення і контролю за діяльністю дипломатичної служби Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва;

Член Української частини Парламентського комітету Української частини Парламентського комітету асоціації;

Керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Йорданським Хашимітським Королівством;

Співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Державою Катар;

Заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Португальською Республікою;

 Секретар групи з міжпарламентських зв’язків з Ліванською Республікою;

 Член групи з міжпарламентських зв’язків з Канадою;

Член групи з міжпарламентських зв’язків з Чеською Республікою; Член групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індія.

Сім'я

Батько Олег Ананченко — п'ять разів був кандидатом у народні депутати України. 2006 року балотувався на посаду міського голови Сум, посів 4 позицію серед 28 кандидатів.

Декларація

Народний депутат Михайло Ананченко у березні 2019 року опублікував електронну декларацію про свої доходи за 2018 рік. Так, йому в Сумах належить третина квартири в 62 м.кв. Батько політика в селищі Хотінь Сумської області володіє двома земельними ділянками, загальною площею в 3,5 тисячі "квадратів".

Цінного рухомого майна, в тому числі автомобілів, у сімейства Ананченко немає.

За 2018 рік дохід Михайла Ананченка склав 125 тис. грн. Дохід батька народного обранця склав 61 тис. грн (пенсії та соціальні виплати). Мати народного депутата отримала за минулий рік 58 тис. грн.

Рахунків у банку і готівкових коштів молодий політик в декларації не вказав.

Скандали

За інформацією ЗМІ, Ананченко є креатурою нардепа Владислава Бухарева (фракція ВО "Батьківщина"), останнього Зеленський призначив головою Служби зовнішньої розвідки.

Депутат Верховної Ради, член фракції "Слуга народу" Михайло Ананченко заявив, що біля його будинку в Сумах на нього напали двоє невідомих. Про це нардеп написав Facebook. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. ст 2. 346 (насильство щодо народного депутата України) КК України. Розпочато комплекс невідкладних слідчо розшукових заходів. Пізніше в СБУ заявили, що напад на нардепа Михайла Ананченка був постановочним, відео опублікували в рамках операції Служби безпеки України. Про це йдеться в повідомленні СБУ. Повідомлялося, що в Сумах СБУ попередила напад на Ананченка. До цього співробітники СБУ отримали інформацію про підготовку нападу, а виконавці вже отримали від організатора грошову винагороду. Також повідомляється, що для встановлення причетних до організації нападу на Ананченка дії виконавців були взяті під контроль.


 
Пантелеєв Петро
Заступник голови Київської міської державної адміністрації
Загуменний Дмитро
Керівник апарату Київської міської державної адміністрації
Говорова Олена
Заступник голови Київської міської державної адміністрації
Всі досьє »

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook