UA | RU
05 лютого 2025, 19:57

Нарко-кохання: на Житомирщині затримали подружжя з купою канабісу в підвалі

Фото: Нацполіція

Правоохоронці викрили пару, яка вирощувала канабіс вдома. Чоловік і дружина разом вирощували рослини, пакували в "дози" та продавали через пошту клієнтам в різні області України

Про це повідомляє Житомирська обласна прокуратура, передає RegioNews.

За даними правоохоронців, 31-річний підприємець з Житомирщини разом зі своєю дружиною прямо у своєму будинку налагодив процес вирощування та виготовлення канабісу. Для цього подружжя використовувало підвал, де встановили все потрібне обладнання: гідропоніка, автоматизована система крапельного поливу, освітлення лед-лампами, підігрів, вентиляція тощо.

Для свого "бізнесу" пара використовувала елітні сорти конопель. Згодом вони висушували рослини та пакували їх по "дозах". Продавали канабіс зловмисники через пошту в різні регіони України.

"Під час обшуку, проведеного у липні 2024 року, вилучено готівку у гривневому і доларовому еквіваленті, майже 10 кг канабісу у ємкостях та вакуумних упаковках, приготовлені для збуту, понад 20 сироростучих рослин, різноманітне обладнання", - повідомили правоохоронці.

Наразі суд обрав для них запобіжний захід - домашній арешт. Проте їм загрожує ув'язнення на 12 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше правоохоронці викрили потужну мережу продажу наркотиків в Україні. Зловмисники створили так звані "наркологічні кабінети". Там вони видавали незаконно рецепти на ліки, які виписують лише наркозалежним. Після цього ці медикаменти продавались.

Також повідомлялося, що в Києві затримали наркодилерів у військовій формі. Схему налагодив раніше судимий чоловік. До "роботи" він залучив свого знайомого. Разом вони продавали наркотики, а при цьому носили військову форму - щоб не привертати увагу.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
11 грудня 2025
Вибори та війна. Навіщо Зеленський пообіцяв Трампу
Президент України фактично перекреслив усі вимоги американського колеги про вибори, і це добре
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
Гроші для України в ЄС знайшли, але осад залишився
19 грудня 2025, 10:25
Смертельна ДТП на Запоріжжі: загинули дві жінки, дитина та чоловік у лікарні
19 грудня 2025, 09:58
Зеленський відреагував на фінансову підтримку ЄС: що сказав президент
19 грудня 2025, 09:44
Фейковий поліцейський із соцмереж: киянина оштрафували на 34 000 грн
19 грудня 2025, 09:26
Понад 160 російських БпЛА атакували Україну: є влучання на 23 локаціях
19 грудня 2025, 09:10
На Одещині після нічної атаки РФ спалахнула пожежа на енергооб'єкті
19 грудня 2025, 08:52
Проїхав 9 км і врізався в дерево: на Хмельниччині чоловік викрав і розбив авто
19 грудня 2025, 08:38
На Львівщині десятикласник приніс до школи пневматичний пістолет
19 грудня 2025, 08:25
Трамп підписав оборонний бюджет США: $800 млн для України
19 грудня 2025, 08:03
1220 загиблих і сотні одиниць техніки: Генштаб про втрати окупантів
19 грудня 2025, 07:45