UA | RU
18 червня 2025, 17:53

Австралія ввела санкції проти 60 танкерів рф, - Єрмак

фото: з соцмереж

Новий масштабний санкційний пакет Австралії спрямований проти танкерного флоту росії

Про це повідомляє Голова Офісу президента Андрій Єрмак, передає RegioNews.

Під обмеження потрапили 60 суден, які використовувалися для обходу нафтових санкцій та фінансування агресії проти України.

"Сильний крок Австралії - 60 суден танкерного флоту рф під санкціями", - написав Єрмак у своєму дописі.

Він підкреслив, що це перший санкційний удар Австралії саме по флоту і водночас "одразу максимально цільовий і сильний".

За словами Єрмака, обмеження передбачають заборону для цих суден на вхід до портів, позбавлення страхового захисту та обслуговування. Частина танкерів, які потрапили під санкції, була запропонована санкційною групою при Офісі президента.

"Австралія сьогодні ухвалила один із наймасштабніших санкційних рішень проти російської воєнної машини", — зазначив Єрмак.

Він також нагадав, що Австралія вже запровадила понад 1400 санкцій, а новий пакет - це логічне продовження політики тиску на Кремль.

Крім того, він наголосив на спільних діях із міжнародними партнерами:

"Це рішення - частина спільних дій із нашими партнерами: Канадою, Великою Британією, ЄС. Разом ми продовжуємо позбавляти рф ресурсів, які вона направляє на війну".

На завершення Єрмак подякував австралійському уряду за тверду позицію щодо підтримки України:


"Дякую уряду Австралії за чітку позицію і незмінну підтримку України".

Нагадаємо, Велика Британія запровадила нові санкції проти РФ.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Росіяни обстріляли Вінниччину: пошкоджено 14 будинків
23 грудня 2025, 15:06
У соціальних мережах побільшало української мови, – дослідження
23 грудня 2025, 14:59
На Київщині чоловік побив рідну тітку металевою каструлею
23 грудня 2025, 14:58
Будинки, автомобілі, незаконна зброя: прокуратура викрила посадовця Сил логістики ЗСУ, який заробив мільйони під час війни
23 грудня 2025, 14:45
Українська армія потребує реформ
23 грудня 2025, 14:40
12-річна школа в Україні стане обов'язковою: коли запрацює нова система
23 грудня 2025, 14:37
Польща встановлює антидронову систему на кордоні
23 грудня 2025, 14:30
Зеленський заявив про підготовку документів щодо гарантій безпеки, відновлення та завершення війни
23 грудня 2025, 14:16
Як вибрати ідеальну шафу для вашого інтер'єру
23 грудня 2025, 13:59
Вбив і вчинив наругу над тілом: у Львові судитимуть чоловіка, який жорстоко розправився зі знайомою
23 грудня 2025, 13:55