UA | RU
10 березня 2020, 12:00 5

У Вінниці попрощалися із військовим, який загинув на Донбасі (відео)

У понеділок, 9 березня, у Вінниці поховали загиблого 6 березня на Донбасі лейтенанта 93-ї бригади 40-річного Дмитра Фірсова
Фото з Facebook-сторінки
У понеділок, 9 березня, у Вінниці поховали загиблого 6 березня на Донбасі лейтенанта 93-ї бригади 40-річного Дмитра Фірсова

Про це на особистій Facebook-сторінці повідомив журналіст Роман Ковальський, інформують RegioNews.

Останню шану загиблому бійцеві прийшли віддати Владика ПЦУ Симеон, мер Вінниці Сергій Моргунов та голова Вінницької ОДА Владислав Скальський. Траурна церемонія відбулася у Будинку офіцерів. Коли труну із тілом виносили на вулицю, усі присутні стали на коліна.

Дмитро Фірсов народився у Донецьку. У 2014 році пішов добровольцем у батальйоні "Донбас". Згодом перейшов у 93 бригаду. У загиблого залишилися дружина Тамара та син Георгій. Вони живуть у Вінниці.

Нагадаємо, що 6 березня поблизу населеного пункту Кримське на Луганщині БМП української армії підірвалася на невстановленій вибухівці. Один військовослужбовець загинув, троє отримали мінно-вибухові травми.

Як інформували RegioNews раніше, 9 березня проросійські бойовики у зоні ООС атакували військових медиків та скинули на їх службове авто гранату.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »