UA | RU
24 червня 2025, 19:44

"Кожен крок допомоги – це збережені життя": Зеленський зустрівся з лідерами ЄС і НАТО

фото: Телеграм/Zelenskiy / Official.

Президент України Володимир Зеленський провів спільну зустріч із ключовими європейськими партнерами — президентом Євроради Антоніу Коштою, президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн та Генеральним секретарем НАТО Марком Рютте

Про це глава держави повідомив у соцмережах, передає RegioNews.

Зеленський зазначив, що сторони зосередили увагу на двох головних темах - оборонній підтримці в межах нового інструменту SAFE та євроінтеграційному процесі України.

"Важливо, щоб лідери держав-членів досягли спільного рішення щодо відкриття першого кластера. Це несправедливо, коли хтось один блокує рішення Союзу", - наголосив президент.

Окрема частина розмови стосувалася посилення санкційного тиску на Росію. Обговорили підготовку 18-го пакету обмежень, який, за словами Зеленського, має серйозно вдарити по економічних основах агресора.

"Важливо, щоб цей пакет відчутно посилив тиск на російський енергетичний і банківський сектори, тіньовий флот. Ключове в цьому – має бути сильний прайскеп на російську нафту", — підкреслив він.

У завершенні допису президент подякував європейським лідерам за підтримку, додавши:

"Кожен крок допомоги – це збережені життя".

Нагадаємо, 25 червня – День жалоби у Кривому Розі через ракетний удар у Дніпрі.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
05 лютого 2026
Робота ФСБ в тилу: як Росія атакує Захід України
Російські спецслужби не залишають у спокої навіть найвіддаленіші від фронту регіони України
04 лютого 2026
Бюрократична "м'ясорубка": як травмовані на роботі українці воюють за виплати та пільги
З початком повномасштабної війни кількість людей з інвалідністю в Україні зросла з 2,7 млн до 3,4 млн осіб. Попри необхідність кращої підтримки постраждалих, реальність свідчить про безліч перешкод в ...
27 січня 2026
Зима кліматична і політична. Якими будуть наслідки для України і українців
Зруйновані ракетами ТЕЦ і морозами труби у будинках відремонтувати значно простіше, ніж політичний розкол, який у часи війни руйнує країну
23 січня 2026
Світ після порядку. Як цьогорічний Давос допоможе Україні та Європі
Останній форум у Давосі вийшов схожим на поминки за колишнім світовим ладом